• Venüs Tılsımı Seti (Aşk Tılsımı Seti)

Venüs Tılsımı Seti (Aşk Tılsımı Seti)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: venüsseti
  • Stok Durumu: 88
  • ₺1.500,00

İçerik:

925 ayar gümüş Venüs tılsımı (Venüs gezegenine ait 2 ve 4. tılsımları içeren arkalı önlü kolyedir. Tılsımlar bizim tarafımızdan üretilmektedir ve 925 ayar gümüştür.)

Venüs gezegeni uyumlaması (Gezegen enerjileri uyumlamalarından Venüs gezegeninin enerjisine uyumlanacaksınız ve istediğiniz her türlü takıya, objeye hatta kendi auranıza  Venüs gezegeni enerjisini yükleyebileceksiniz. Bulunduğunuz yerde, birlikte belirleyeceğimiz bir günde 15 dakika süren bir inisinasyonla uyumlamanızı yapacağım. Bundan sonra niyet ettiğiniz anda, kimseye ihtiyaç duymadan enerjiyi kullanabiliyor olacaksınız. )

Pembe Kuvars bileklik (Pembe kuvars, aşk taşı olarak bilinir ve sevgi enerjisini güçlendiren bir taştır. Venüs tılsımının enerjisini destekleyecektir. Sizin adınıza kristal taş uyumlaması ile taşın enerjisi güçlendirilmiş şekilde gelecektir.)

Aura temizliği (İşlemlerinizin ve Venüs uyumlamanızın daha verimli olmasını sağlamak amacıyla; büyüler, negatif enerjilerden ve nazardan arınmanız için yapacağım 15 dakikalık enerji çalışmasını içerir. Günü ve saati birlikte belirlenecektir. Arınma işlemi bir defaya mahsus ve Venüs gezegeni uyumlamasından önce yapılacaktır. Oldukça rahatlatan ve arındıran bir enerjidir. )

Pembe mum ve kuru güller (Ritüelde kullanılacak mum ve güller adınıza Venüs enerjisi ve sevgi ile ilgili Rune enerjisi yüklenmiş olarak gelecektir. )

Ritüel tarifi

Enerjiyi artırmak için esma önerileri

 

 

Uyumlamalar için gerekli bilgiler:

Adınız, soyadınız

Doğum tarihiniz (Gün-ay-yıl olarak)

Bulunduğunuz yer bilgisi (Beşiktaş-İstanbul gibi)

 

Uyumlamalar ve aura temizliği, pekçok enerji sisteminin masterı olan Fadime Nakip Şengezer tarafından yapılacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu