Venüs Tılsımı Kolye (Aşk Tılsımı)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 4
  • Kazanacağınız Puan: 120
  • Stok Durumu: 30
  • ₺1.000,00

  • Satın almak için gerekli puan: 12000

 

» Venüs Tılsımı Kolye

» 925 Ayar Gümüş

» 5.8 gram ağırlığında

» 2,5 cm çapındadır.

Kolye çift taraflıdır. Bir yüzünde Venüs'ün 2.tılsımı , diğer yüzünde Venüs'ün 4.tılsımı bulunmaktadır.


Binlerce yıl önce, büyülü zamanlarda insanoğlu üçüncü gözünü kaybetmemişken efsane bir Kral Peygamber yeryüzü ve gökyüzünün efendisi olmuştu. . Cinler, insanlar, hayvanlar, kısaca her şeye hükmeden bu kral peygamber Hz. Süleyman’dı.  Efsaneye göre, Hz. Süleyman bütün insanların en bilgesiydi. Semboller, harfler, melek adları, melek kodlarının kazındığı bir  yüzüğü vardı. Ve yeteneklerinin kaynağını bu güçlü mühür yüzükten aldığı söyleniyordu.

 

Kendisine rüzgar, cinler, akarsu gibi akıcı metaller, kuşlar ve insanlardan oluşan ordular tahsis edilmiştir. Rüzgar vasıtasıyla günler sürecek yollara hızla varır. Kuşları görevlendirip, düşman sahasına keşfe gönderir. Cinlerin yardımıyla devasa saraylar, dev sanat eserleri, binalar ve dalgıçların çıkardığı malzemelerden takılar akla hayale gelmeyecek bin bir güzel şey yaptırır. Dünyayı güzellik ve adaletle kurar.

Hz. Süleyman efsanesini doruğa çıkaran yüzüğüdür. Bu yüzüğü Tanrı’nın kendisine hediye ettiği söylenir.

Hz. Süleyman’ın kullandığı rivayet edilen ve 7 gezegene ithaf edilen 44 adet Mühür (Pentagram, Pentakl) vardır. Bu mühürlerin çizimleri ve anlatımları “Clavis Salomonis” (Süleyman’ın Anahtarı) isimli kitapta anlatılmıştır.

Bu mühürler Avrupa ve Amerika’da çok bilinen ve kullanılan tılsımlardır. Tılsımlarla ilgili detaylı bilgi: http://gezegentilsimlari.com/hz-suleymanin-tilsimlari-muhurleri

 

>> Hz.Süleyman'a ait olduğu rivayet edilen 44 gezegen tılsımından Venüs'ün 2 ve 4. Pentakl'ıdır.

>> Çift taraflı Venüs Tılsımı kolye; yaşamınıza, aşk, tutku ve yaratıcılık getirir.

Venüs, yedi efsanevi gezegenden dördüncüsüdür. Venüs vücutta böbrekler,boğaz, paratiroid bezleri ve kemik sağlığını etkilemektedir.

Venüs kişiye sevgi, dostluk, kültür, zevk, uyum verir; yaratıcılık ve sanat anlamına gelir. 

~ Venüs; itaat ruhu Compel'in yardımıyla, hayatınızda olmasını istediğiniz kişiyi getirir.   

~ Yaşamınıza aşk, romantizm, saygı, güzellik, istek ve tutku getirir.

~ Taşıyana seksilik katar.

Bütün gönül meseleleri için eşsiz bir tılsımdır. 

 

 

>>Venüs'ün 2. Tılsımı:

Bu tılsım, sahibine lütuf, şefer ve onur getirir. Venüs gezegeninin bütün güzellikleri, taşıyan kişiye gelir. Tılsım sahibi güzelleşir, cazibe merkezi haline gelir.

 

>> Venüs'ün 4. Tılsımı:

Bu tılsım, Venüs'ün etkileyici tılsımlarından biridir. Tılsım sahibinin dileklerini yerine getirmek için kullanılır. Yaşamınızda olmasını istediğiniz kişiyi size getirmeye yardımcı olan eşsiz bir tılsımdır.

Bir tılsımlı obje aldığınızda, enerjinize uyumlamak (şarj etmek) ve tılsımlı gücünü artırmak için kutsama (uyumlama) işlemi yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi vereceğiniz mail adresine gönderilecektir.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu