• Merkür Tılsımı Seti ( Sanat ve İletişim Tılsımı Seti )

Merkür Tılsımı Seti ( Sanat ve İletişim Tılsımı Seti )

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: merkürtılsımseti
  • Stok Durumu: 97
  • ₺1.500,00

İçerik:

925 ayar gümüş Merkür tılsımı (Merkür gezegenine ait 3 ve 4. tılsımları içeren arkalı önlü kolyedir. Bu tılsım, kişiye edebi yazım yeteneği verir. Şairler, yazarlar ve yazılarıyla başkalarını etkilemek isteyen kişiler tarafından kullanılır. Allatori adı verilen melek grubunun dilekleri yerine getirmesi için kullanılan tılsımdır. Tılsım sahibinin anlayışı açılır, gizli sırlar kendisine ifşa edilir. Bu tılsım, sahibine empati kurma ve başkalarının düşüncelerini anlama yeteneği verir.  Tılsımlar bizim tarafımızdan üretilmektedir ve 925 ayar gümüştür.)

Merkür gezegeni uyumlaması (Gezegen enerjileri uyumlamalarından Merkür gezegeninin enerjisine uyumlanacaksınız ve istediğiniz her türlü takıya, objeye hatta kendi auranıza  Merkür gezegeni enerjisini yükleyebileceksiniz. Bulunduğunuz yerde, birlikte belirleyeceğimiz bir günde 15 dakika süren bir inisinasyonla uyumlamanızı yapacağım. Bundan sonra niyet ettiğiniz anda, kimseye ihtiyaç duymadan enerjiyi kullanabiliyor olacaksınız. )

§  Akik taşı bileklik (Dünyevi başarıyı simgeleyen akik, negatif enerjiye karşı koruma sağlar ve tükenmiş olan cesareti canlandırır. Canlılık veren etkiye sahiptir, kendinizi sıkıntılı ve kötü hissettiğiniz zamanlarda olayların iyi tarafını da görmenizi sağlar. Çevrenizdeki kişilerin olumsuzluklarından çabuk etkileniyorsanız, akik size iyi gelecektir. Bu taş aynı zamanda, Merkür tılsımının enerjisini destekleyecektir. Sizin adınıza kristal taş uyumlaması ile taşın enerjisi güçlendirilmiş şekilde gelecektir.)

Aura temizliği (İşlemlerinizin ve Merkür uyumlamanızın daha verimli olmasını sağlamak amacıyla; büyüler, negatif enerjilerden ve nazardan arınmanız için yapacağım 15 dakikalık enerji çalışmasını içerir. Günü ve saati birlikte belirlenecektir. Arınma işlemi bir defaya mahsus ve Merkür gezegeni uyumlamasından önce yapılacaktır. Oldukça rahatlatan ve arındıran bir enerjidir. )

Sarı mum ve lavanta (Ritüelde kullanılacak mum ve lavanta, adınıza Merkür enerjisi yüklenmiş olarak gelecektir. )

Ritüel tarifi

Enerjiyi artırmak için esma önerileri

 

Uyumlamalar için gerekli bilgiler:

Adınız, soyadınız

Doğum tarihiniz (Gün-ay-yıl olarak)

Bulunduğunuz yer bilgisi (Beşiktaş-İstanbul gibi)

 

Uyumlamalar ve aura temizliği, pekçok enerji sisteminin masterı olan Fadime Nakip Şengezer tarafından yapılacaktır. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu