Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Melek Gabriel Kolye

Ürün Adı
: Melek Gabriel Kolye
Ürün Kodu:
: melek5
Stok Durumu:
: 44
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 10.00TL
Havale ile : 9.90 TL KDV Dahil
Gerekli puan: 1000
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Melek çalışmalarınızda kullanabileceğiniz, temsili Melek Gabriel Kolye

Metal aparat üstüne polyester döküm kolyedir. 

 

Gabriel (Cebrail) ve onun melekler grubu, yaşantıları iletişime dayanan öğretmenler, yazarlar,aktörler, hatipler vb. kimselere yardımcı olurlar

Fikirlerinizi ve intibalarınızı başkalarına da aktarmak konusunda veya mesleğinizde karşılaştığınız problemler varsa Cebrail’e başvurun. Mesleğinizde ücret veya mevki yükselmesi arzu ettiğinizde kesinlikle Cebrail’den sizinle birlikte olmasını isteyin. Cebrail’i içinizden şunları söyleyerek davet edin:
“Sevgili Cebrail; lütfen içimdeki doğruların en mükemmel yaratıcı bir ifade bulmalarına yardımcı ol.Teşekkür ederim.” Başmelek Cebrail ayrıca hamilelik ve doğumda da yardımcı olur. Hamile kalmak ve bunu sürdürebilmek için, yani düşük tehditini ortadan aldırabilmek için Cebrail’in yardımını isteyin.

Hayatınızın çıkmaza girdiği herhangi bir noktasında da Cebrail’den yardım dileyin. O sizin duraklamaya giren ilişki ve işinize “Yeni bir hayat nefesi” verecektir.
Cebrail iyi haber ve bilgi veren bir haberci gibi çalışır. İleride vuku bulacak olaylar, ufuktaki değişiklikler ve gelecek fırsatlar hakkında haberler verir. Pek çok kimse rüyalar ve kehanetlerin Cebrail’in kontrolünde olduğuna inanır. Çözemediğiniz rüyalarınız için Cebrail’den yardım isteyin.

Kendisi özellikle sezgilerinizi arttırmada size yardımcı olabileceği gibi, sizin günlük dış dünyanızda etkili iletişim desteği de sağlayabilir. Fiziki yeteneklerinizi yükseltmek için Cebrail’le çalışın.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Melek Gabriel Kolye,
Gezegen Tılsımları © 2019 OpenCart-TR