• Jüpiter Tılsımı Seti ( Bereket Tılsımı Seti )

Jüpiter Tılsımı Seti ( Bereket Tılsımı Seti )

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: jüpiterseti
  • Stok Durumu: 86
  • ₺1.500,00

İçerik:

925 ayar gümüş Jüpiter tılsımı (Jüpiter gezegenine ait 6 ve 7. tılsımları içeren arkalı önlü kolyedir. Bereket, maddi bolluk ve dünyevi tehlikelerden korunma içindir. Tılsımlar bizim tarafımızdan üretilmektedir ve 925 ayar gümüştür.)

Jüpiter gezegeni uyumlaması (Gezegen enerjileri uyumlamalarından Jüpiter gezegeninin enerjisine uyumlanacaksınız ve istediğiniz her türlü takıya, objeye hatta kendi auranıza  Jüpiter gezegeni enerjisini yükleyebileceksiniz. Bulunduğunuz yerde, birlikte belirleyeceğimiz bir günde 15 dakika süren bir inisinasyonla uyumlamanızı yapacağım. Bundan sonra niyet ettiğiniz anda, kimseye ihtiyaç duymadan enerjiyi kullanabiliyor olacaksınız. )

Yeşim taşı bileklik (Yeşim, şans ve bereket taşı olarak bilinir ve maddi konulardaki şans enerjisini güçlendiren bir taştır. Jüpiter tılsımının enerjisini destekleyecektir. Sizin adınıza kristal taş uyumlaması ile taşın enerjisi güçlendirilmiş şekilde gelecektir.)

Aura temizliği (İşlemlerinizin ve Jüpiter uyumlamanızın daha verimli olmasını sağlamak amacıyla; büyüler, negatif enerjilerden ve nazardan arınmanız için yapacağım 15 dakikalık enerji çalışmasını içerir. Günü ve saati birlikte belirlenecektir. Arınma işlemi bir defaya mahsus ve Jüpiter gezegeni uyumlamasından önce yapılacaktır. Oldukça rahatlatan ve arındıran bir enerjidir. )

Yeşil mum ve adaçayı (Ritüelde kullanılacak mum ve adaçayı adınıza Jüpiter enerjisi ve maddi bolluk ile ilgili Rune enerjisi yüklenmiş olarak gelecektir. )

Ritüel tarifi

Enerjiyi artırmak için esma önerileri

 

Uyumlamalar için gerekli bilgiler:

Adınız, soyadınız

Doğum tarihiniz (Gün-ay-yıl olarak)

Bulunduğunuz yer bilgisi (Beşiktaş-İstanbul gibi)

 

Uyumlamalar ve aura temizliği, pekçok enerji sisteminin masterı olan Fadime Nakip Şengezer tarafından yapılacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu