Jüpiter Tılsımı Kolye (Bolluk Bereket Tılsımı)

  |   3 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 1
  • Kazanacağınız Puan: 120
  • Stok Durumu: 39
  • ₺1.000,00

  • Satın almak için gerekli puan: 12000

» Jüpiter Tılsımı Kolye

» 925 Ayar Gümüş

» 5.8 gram ağırlığında

» 2,5 cm çapındadır.

 

Kolye çift taraflıdır. Bir yüzünde Jüpiter'in 6.tılsımı , diğer yüzünde Jüpiter'in 7.tılsımı bulunmaktadır.


Binlerce yıl önce, büyülü zamanlarda insanoğlu üçüncü gözünü kaybetmemişken efsane bir Kral Peygamber yeryüzü ve gökyüzünün efendisi olmuştu. . Cinler, insanlar, hayvanlar, kısaca her şeye hükmeden bu kral peygamber Hz. Süleyman’dı.  Efsaneye göre, Hz. Süleyman bütün insanların en bilgesiydi. Semboller, harfler, melek adları, melek kodlarının kazındığı bir  yüzüğü vardı. Ve yeteneklerinin kaynağını bu güçlü mühür yüzükten aldığı söyleniyordu.

 

Kendisine rüzgar, cinler, akarsu gibi akıcı metaller, kuşlar ve insanlardan oluşan ordular tahsis edilmiştir. Rüzgar vasıtasıyla günler sürecek yollara hızla varır. Kuşları görevlendirip, düşman sahasına keşfe gönderir. Cinlerin yardımıyla devasa saraylar, dev sanat eserleri, binalar ve dalgıçların çıkardığı malzemelerden takılar akla hayale gelmeyecek bin bir güzel şey yaptırır. Dünyayı güzellik ve adaletle kurar.

Hz. Süleyman efsanesini doruğa çıkaran yüzüğüdür. Bu yüzüğü Tanrı’nın kendisine hediye ettiği söylenir.

Hz. Süleyman’ın kullandığı rivayet edilen ve 7 gezegene ithaf edilen 44 adet Mühür (Pentagram, Pentakl) vardır. Bu mühürlerin çizimleri ve anlatımları “Clavis Salomonis” (Süleyman’ın Anahtarı) isimli kitapta anlatılmıştır.

Bu mühürler Avrupa ve Amerika’da çok bilinen ve kullanılan tılsımlardır. Tılsımlarla ilgili detaylı bilgi: http://gezegentilsimlari.com/hz-suleymanin-tilsimlari-muhurleri

 

 

>> Hz.Süleyman'a ait olduğu rivayet edilen 44 gezegen tılsımından Jüpiter'in 6 ve 7. Pentakl'ıdır.

>> Dünyevi tehlikelerden korunmayı, yoksulluğa karşı mücadele etmeyi sağlar. Zenginlik getirmesi için kullanılır.

 

>>Jüpiter'in 6. Tılsımı:

Bu tılsım, taşıyan kişiyi tüm dünyevi tehlikelerden korumayı sağlar.

 

>> Jüpiter'in 7. Tılsımı:

Yoksulluğa karşı büyük bir güçtür. Hazineleri koruyan demonları kovmak ve define araştırmaları için kullanılmaktadır. Yoksulluktan kurtulmayı sağlar, zenginlik ve servet getirir. Hz. Süleyman'ın en çok kullanılan bolluk bereket tılsımıdır.

 

Bir tılsımlı obje aldığınızda, enerjinize uyumlamak (şarj etmek) ve tılsımlı gücünü artırmak için kutsama (uyumlama) işlemi yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi vereceğiniz mail adresine gönderilecektir.


 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu