Cünnetül Esma Dairesi - Cennetül Esma Dairesi

  |   5 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: esma1
  • Stok Durumu: 21
  • ₺2.000,00


Mevcut Seçenekler:

925 ayar gümüşten imal edilmiştir.  4 cm çapında, 1 mm kalınlığında ve 13,5 gram ağırlığındadır.

Cünnetül Esma’nın orta kısmında yer alan vefk, isteklere göre değişmektedir.  Vefk, 19 harfli ayetlerden oluşmaktadır. Ayetleri buraya eklememenin sebebi, sitedeki yazıların kopyala-yapıştır yöntemi ile başka sitelerde paylaşılması yüzündendir. Başka yerlerde mevcut olan Cünnetül Esma dairesi, sağlık için olan "Eve men kane" ayetinin olduğu dairedir. Çünkü forumlarda, internet sitelerinde bu ayetin vefki gösterilmektedir. Konu ile ilgili olmayan takı üreticileri ilgili daireyi kopyalayıp satışını yapmaktalar. Ortadaki ayetleri ebced hesabına göre hesaplayıp, değiştirebilen kaç kişi var, herkese aynı şeyi mi gönderiyorlar; merak etmekteyim. Zümer suresi 9.ayet der ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu?" Sizce olur mu???? Ürünlerimin fotoğraflarını ve açıklamalarını olduğu gibi kopyalayıp, kendi ürünleri gibi satmaya çalışan emek hırsızlarına hakkımı helal etmediğimi ve kopya içerik olarak şikayetleri ilgili yerlere yaptığımı belirtmek isterim. Uzunca yazdım, vaktinizi aldığım için hakkınızı helal ediniz.

Cünnetül Esma iç içe geçmiş 6 daireden oluşur. 5 daireden oluşturup, ortasına da herhangi bir esmanın vefkini yazmak; Cünnetül Esma hazırlamak değildir. Cünnetül Esma'nın esası en içteki 6.daireye ayeti yerleştirmek ve ortaya da o ayetin vefkini yazmaktır. Bu olmazsa yapılan zaten Cünnetül Esma değildir. 


İki konu ile ilgili Cünnetül Esma dairesi hazırlanmasını isterseniz, arkalı önlü hazırlanabilir. Lütfen yukarıda "Mevcut Seçenekler" bölümünden tek taraflı ya da çift taraflı seçeneğini işaretleyerek sipariş veriniz.


Siparişinizden sonra, ortaya hangi ayetin vefkinin konulacağı ile ilgili görüşmek üzere sizi arayacağım. Lütfen, siparişinize ulaşılabilir bir telefon numarası bırakınız.


Tılsımlı ürünler ve vefklerin işleme zamanları vardır. Güneş ve ay açıları, yeni ay ve dolunay zamanları, Ayın büyüme ve küçülme zamanları, ayın boşlukta olması gibi durumlar değerlendirilir. Havas ile uğraşan kişinin astroloji de bilmesi gerekir. Uygun zamanda sipariş vermediyseniz, siparişin gönderilmesi için 15 gün kadar beklemeniz gerekebilir.Bu daire rivayete göre Hz. Ali tarafından düzenlenmiştir. O dönemde çıkan Taun hastalığını önlemek amacıyla Hz.Ali tarafından, Kufe şehri eşrafından Abdullah ibni Ebul Münzer’e verilmiştir. Rivayete göre Halife Harun Reşit her savaşa gittiğinde bu daireyi yanında taşır ve savaşı kazanırmış. O döneme kadar bu daire gizli tutulmuştur. Dönemin halifesi tarafından ne olduğu merak edilerek, İmam Gazali’ye danışılmış ve bundan sonra hikmeti gün ışığına çıkarılmıştır.  

Cünnetül Esma (İsimlerin Kalkanı), H. Ali’nin devamlı okuduğu isimlerden oluşmaktadır. Bu isimler muratların husulü, düşmanın kahrı, cin ve insanların kötülüklerinden korunmak v.s bir çok sırrı barındırmaktadır. 
 

İç içe geçmiş 6 daire ve bunların içinde bulunan  19’ar bölümden oluşmaktadır.

Dıştan 1. dairede Ayetel Kürsi bulunmaktadır.

2. dairede Kufi isimler vardır.

3. dairede El Meliku,  El Azîmu,  El Cebbâru, El Mutekebbiru, El Muheymin, El Kahhâru, El Aliyyu, El Kebîru, El Muteâli, El Kâdiru, El Muktediru, El Hakemu, El Adlu, El Hasîbu, El Hakîmu, El Habîru, El Azîzu, El Muzillu, El Muntekimu esmaları bulunur.

4. dairede Besmele-i Şerife harfleri bulunmaktadır.

5. dairede “Ferdun Hayyun Kayyûmun Hakemun Adlun Kuddûsun. “ esmaları vardır.

6. dairede 19 harfden oluşan isteklerinize göre değişen bir ayet bulunmaktadır. 


 

Not:
Bu daireyi aktive etmek için uygulanması gereken işlem yazılı olarak gönderilecektir.

 

 

Cünnetül Esma Duası:

Bismillâhirrahmânirrahîm. Allâhüme inni eselüke bi fail ferdaniyyeti ve ra-ir rububiyyeti ve dalid devamid deymumiy- yeti ve ha-il hayatis sermediyyeti ve ya-i yenabibiul hikmetive kafil kuryeti ve ya-il yusreti ve vavil vücühü ve mimil mülki ve ha-il hukmi ve kafil Kibriya-i ve mimil melekuti ve aynil inayeti ve dalid dirayeti ve sinis sekineti. Aksemtu aleyküm eyyühel ervahir ruhaniyetin nuraniyyeti huddame hazihil Hurufi vel ayatil izami vel esma-il müşerrefatil kirami illa ma ecebtüm da'veti ve beraztüm kısmeti ve eseltüm fi kada-i haceti feyezkuruha ve fi külleha yerdallahü ve fi salahi emri ve bi hakki nuri vechillahil azimül a'zamü ve Kibriya-ihi ve azametihi aleyküm iz la yesifül vasifüne künhü azametihi fe bi hakkihi aleykümül inkiyadi fihi emertiküm bihi bi hakki esma- ihil azimül a'zamü aleyküm ve bi hürmetihi ve kudretihi ledeyküm barakallahü fiküm ve aleyküm . Ve kalu semi'na ve ata'na ğufraneke Rabbena ve ileykel masir. Ni'mel Mevla ve ni'men nasir. Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül azim. Ve sallallahü ala seyyidina Muhammed in ve alihi ve sahbihi ecmeinet tayyibinet tahirin. Bi rahmetike ya erhamer rahimin. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu