Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Ay Tılsımı Kolye (Haberci Rüyalar [İstihare] Tılsımı)

Ürün Adı
: Ay Tılsımı Kolye (Haberci Rüyalar [İstihare] Tılsımı)
Ürün Kodu:
: 2
Stok Durumu:
: 33
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 180.00TL
Havale ile : 178.20 TL KDV Dahil
Gerekli puan: 12000

5 ya da daha fazla 140.00TL
10 ya da daha fazla 130.00TL
 
       
     
2 yorum  2 yorum  |  Yorum Yap

» Ay Tılsımı Kolye

» 925 Ayar Gümüş

» 5.8 gram ağırlığında

» 2,5 cm çapındadır.

Kolye çift taraflıdır. Bir yüzünde Ay'ın 1.tılsımı , diğer yüzünde Ay'ın 5.tılsımı bulunmaktadır.

Kolyeyle birlikte, Ay'ın enerjisini taşıyan Aytaşı bileklik (erkeklere aytaşı tespih) hediye olarak gönderilecektir.

Bu kolyeyi Gitti Gidiyor üzerinden taksitle alabilirsiniz. http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/ay-tilsimli-kolye-haberci-ruyalar-tilsimi-90571472

Binlerce yıl önce, büyülü zamanlarda insanoğlu üçüncü gözünü kaybetmemişken efsane bir Kral Peygamber yeryüzü ve gökyüzünün efendisi olmuştu. . Cinler, insanlar, hayvanlar, kısaca her şeye hükmeden bu kral peygamber Hz. Süleyman’dı.  Efsaneye göre, Hz. Süleyman bütün insanların en bilgesiydi. Semboller, harfler, melek adları, melek kodlarının kazındığı bir  yüzüğü vardı. Ve yeteneklerinin kaynağını bu güçlü mühür yüzükten aldığı söyleniyordu.

 

Kendisine rüzgar, cinler, akarsu gibi akıcı metaller, kuşlar ve insanlardan oluşan ordular tahsis edilmiştir. Rüzgar vasıtasıyla günler sürecek yollara hızla varır. Kuşları görevlendirip, düşman sahasına keşfe gönderir. Cinlerin yardımıyla devasa saraylar, dev sanat eserleri, binalar ve dalgıçların çıkardığı malzemelerden takılar akla hayale gelmeyecek bin bir güzel şey yaptırır. Dünyayı güzellik ve adaletle kurar.

Hz. Süleyman efsanesini doruğa çıkaran yüzüğüdür. Bu yüzüğü Tanrı’nın kendisine hediye ettiği söylenir.

Hz. Süleyman’ın kullandığı rivayet edilen ve 7 gezegene ithaf edilen 44 adet Mühür (Pentagram, Pentakl) vardır. Bu mühürlerin çizimleri ve anlatımları “Clavis Salomonis” (Süleyman’ın Anahtarı) isimli kitapta anlatılmıştır.

Bu mühürler Avrupa ve Amerika’da çok bilinen ve kullanılan tılsımlardır. Tılsımlarla ilgili detaylı bilgi: http://gezegentilsimlari.com/hz-suleymanin-tilsimlari-muhurleri

 

>> Hz.Süleyman'a ait olduğu rivayet edilen 44 gezegen tılsımından Ay'ın 1 ve 5. Pentakl'ıdır.

>> Kullanan kişiye tüm gizli, kilitli kapılar açılır. Rüyalar aracılığıyla sorulara cevap alınır. (İslamiyette istihare olarak adlandırılır.) Kötü ruhlardan koruma sağlar.

 

>>Ay'ın 1. Tılsımı:

Bu tılsım Ay'ı koruyan melekleri hareket geçirir ve kapalı, kilitli kapılar kişiye açılır. Tılsım sahibinin önündeki tüm engellerin kalkmasını sağlar. 

 

>> Ay'ın 5. Tılsımı:

Bu tılsımla ilgili Melek Iachadiel’dir. Uyku esnasında düşmanlardan ve kötülüklerden koruyan melektir. Gecenin hayaletleri olan Abdon ve Dale tılsım sahibine zarar veremez. Hades’ten gelen kötülükler engellenir. Bu tılsım, rüya yoluyla sorulara cevap alınması için düzenlenmiştir. 

Bir tılsımlı obje aldığınızda, enerjinize uyumlamak (şarj etmek) ve tılsımlı gücünü artırmak için kutsama (uyumlama) işlemi yapmanız gerekmektedir. Detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://gezegentilsimlari.com/tilsimli-kolyenizi-uyumlamak-kutsamak

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: tilsimli kolyeler, haberci rüyalar tılsımı, istihare, gumus tilsim kolyeler, moon talisman, ay tilsimi kolye, moon amulet,
Gezegen Tılsımları © 2019 OpenCart-TR