• Satürn Tılsımı Kolye - İtibar, İş, Sözleşmeler ( İstediğinizi Seçin)

Satürn Tılsımı Kolye - İtibar, İş, Sözleşmeler ( İstediğinizi Seçin)

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: satürnseçim
  • Stok Durumu: 100
  • ₺230,00


Mevcut Seçenekler:

8 gram ağırlığında 27 mm çapında gümüş kolyedir. Hz.Süleyman'a ait Satürn'ün 7 tılsımından istediğinizi yazdırabilirsiniz.

Kolyeyi tek taraflı yazdırmak isterseniz 230 TL, çift taraflı yazdırmak isterseniz fiyat 260 TL.dir.

Lütfen, sipariş verirken tek taraflı ya da çift taraflı yazdırma seçeneğini işaretleyiniz.

Aşağıdaki bilgileri inceleyerek tılsımları seçip, notlar bölümüne hangi tılsımları istediğinizi ekleyebilirsiniz.

 

Satürn’ün 1.pentagramı:

Bu tılsım, sahibinin isteklerine ve taleplerine karşı başkalarını etki altına almak için tasarlanmıştır. Taşıyan sözü dinlenir ve itaat edilen bir insan olur. Bu tılsımı yanında taşıyanlar demonların (cin, kötü ruh) musallatından korunmuş olur. Kare içinde İbranice Allah’ın dört büyük ismi vardır.

 

Satürn’ün 2.pentagramı:

Bu tılsım, İş arayanların ve herhangi bir mali sözleşme imzalayacak olanların kullandığı tılsımdır. Satürn’ün 2.pentagramı olumsuzluğa karşı büyük değer taşımaktadır. Beşli karenin içinde 25 harf vardır ve toplamı Elohim adını vermektedir. Taşıyanları demon musallatından koruduğu düşünülür.

 

Satürn’ün 3. Pentagramı:

Bu pentagramın, sahibini geceleri yolculuk esnasında iblis musallatından koruduğu düşünülmektedir. Mistik Çember mızraklarının ucunda Satürn’ün Magical karakterleri vardır. Dış çemberi çevreleyen İbranice yazılmış melek isimleri: Omeliel, Anachiel, Arauchiah ve Anazachia’dır. 

 

Satürn’ün 4. Pentagramı:

Satürn gezegenini koruyan demonlar aracılığı ile haber almak amacıyla düzenlenmiştir. Bu tılsımı bir kağıda yazanlara, demonlar istedikleri haberi getirirler inanışı vardır.

 

Satürn’ün 5. Pentagramı:

Bu tılsım hazineleri koruyan demonlarla temas kurarak, hazinelerin yerlerinin sorulması için kullanılmaktadır. Dış çemberde dört melek ismi  Arehanah, Rakhaniel, Roelhaiphar ve Noaphiel yazmaktadır.

 

Satürn’ün 6. Pentagramı:

Çemberin dışındaki boşluğa kimin adı yazılıp, ne zaman ismi anılırsa demonların musallatına uğradığı düşünülür.

 

Satürn’ün 7. Pentagramı:

Bu tılsımda çağrılan Meleklerin depremden koruduğu düşünülmektedir. Deprem esnasında bu tılsımı yanında veya evinde bulunduranların depremden zarar görmeyeceği düşünülür. Pentagramın içinde Dokuz Melek emri vardır. Dokuz emir şunlardır: - 1. CHAIOTH HA-QADESCH, Kutsal canlılara; 2. AUPHANIM, Çemberler; 3. ARALIM, tahtlar; 4. CHASCHMALIM, parlak olanlar; 5. Seraphim, ateşli olanlar; 6. MELAKIM, krallar, 7. Elohim, tanrılar; 8. BENİ Elohim, Elohim oğulları; 9. Kerubim, Kerubim.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu