Ametist Kare Orgonit Kolye - Vefk Yapılabilir.

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: orgonit5
  • Stok Durumu: 96
  • ₺250,00


Mevcut Seçenekler:

İçerik: Ametist, Bakır -Aliminyum parçaları

Bu orgonit kolye ucunda ametist taşı kullanıldı. Dıştaki metal kısım 925 ayar gümüştür. Ortadaki kısmın arkası kapalıdır. Özellikle bu şekilde hazırladım. İsteyenler için bakır ya da gümüş levhaya vefk işleyerek, ortadaki boş bölüme yerleştirebiliriz.

Lütfen, üstteki seçenekler bölümünden kolyeyi nasıl istediğinizi seçiniz. Fiyatlar vefksiz olarak 200 TL, bakır vefkli olarak 250 TL, gümüş vefkli olarak 280 TL.dir.

Bu vefkli kolye tasarımı diğer taşlarla da oluşturulabilir. Ametist tepe çakranın taşıdır. Vizyon görmek için kullanılabilir. Ortadaki bölümde "Ya Alim" esmasının vefki kullanılırsa, etki artmış olur. Sevgi enerjisi için, pembe kuvars ile "Ya Vedud" esması kullanılabilir. Bereket için aventurin taşı ve "Ya Rezzak" esması kullanılabilir vs... Konuyla ilgili sorularınızı gezegentilsimlari@gmail.com adresinden sorabilirsiniz.

Bu orgoniti negatif enerjiyi pozitife çevirmek, radyasyondan korunmak, stresi gidermek, kabus görmeyi engellemek ve vizyon görmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca ametist taşı, tepe çakradaki düzensizlikleri dengelemek için de kullanılabilir. Bunun için günde 10 dakika düşüncelerinizi boşaltarak, tepe çakranızın üstüne yerleştirebilirsiniz. 

Doğaltaşları 10 günde bir negatif enerjilerinden arındırmak için temizlemeniz gerekirken, orgonitleri arındırmanıza gerek yoktur. Orgonitin sistemi, içindeki doğaltaşın kendi kendini arındırmasını ve taşın gücünü yükseltmesini sağlar. Orgonitler, bir tür akülümatör gibidir. Orgonitleri bilgisayarınızın üstüne yerleştirerek, radyasyondan korunabilirsiniz. Orgonitler ile yapılan testleri Youtube sitesinde "Orgonite Test" şeklinde arama yaparak izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu