• Sacred Flames Reiki - Kutsal Ateş Reikisi

Sacred Flames Reiki - Kutsal Ateş Reikisi

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: sacredflamesreiki
  • Stok Durumu: 1000
  • ₺150,00

Sacred Flames Reiki, fiziksel ve ruhsal alanlardaki değişik kaynaklardan Allison Dahlhaus tarafından derlenen güçlü bir sistemdir. Sacred  Flames Reiki, vücudun, aklın ve ruhun kendilerini iyileştirebilmesini ve/yada hem fiziksel hem enerji açısından vücudun sistemlerini dengelemeyi ve bunu sürdürmeyi sağlayan kılavuzlu bir ‘göz önünde canlandırma’ ve meditasyon setidir. Öğrenecek herhangi bir sembol ya da karmaşık teknikler yoktur. Kullanılan metotlar çok basit ve oldukça etkilidir.

Allison, Sacred Flames Reiki enerjisinin diğerlerinden daha güçlü ya da daha yüksek frekanslı olduğu iddiasında bulunmaz. Bu kişisel bir algılamadır ve karar vermek size kalmıştır. Bütün Reiki enerjileri aynı kaynaktan gelir, biz de eşsiz olan bu enerjiyi bu şekilde kullanabiliriz. Eğer bu metoda yakınlık duyuyorsanız muhtemelen ruhunuzla iyi uyuştuğu içindir. Bu da bize en yüksek kaynaktan getirilen bu teknikleri öğrenmeniz için yeterli bir sebeptir.

Sacred Flames Reiki’de belirli yüksek ustalarla, en büyük Meleklerle ve diğer ruhani rehberlerle bağlantı kurulur.  Sacred Flames Reiki, metafiziksel anlamda ateşin bize sunduğu bir armağandır. Bu armağan fiziksel dünyayla da bağlantılı olabilir. Metafiziksel olarak ateş bizi negatif enerjilerden korur. Bir dakikalığına tamamen doğal bir durumda ateşin size sağlayabileceği şeyleri düşünün:

* Korunma

* Besin – Açlığımızı yatıştırmamız için ateşi yemek pişirmek için kullanabiliriz

* Işık

Metafiziksel olarak konuştuğumuzda, ateş olumsuz enerjiden korunmak için kullanılır. Ateş Güney’de şamanizmin simgesidir ve nitelikleri kuvvet, korunma, arınma ve güvendir. Ateş bizim ruhani açlığımızı besler; büyüme hevesimizi ve farkındalığımızı yükseltir. Ateş hepimizin içinde vardır. Vücudu çalışır durumda tutmak için gerekli olduğu kadar kişisel sağlığı korumak için aklın ve ruhun çalışması için de şarttır.

Şimdi, ateş bizim zihinsel/duygusal durumumuzu nasıl etkiler? Hiç ateşin karşısına oturup alevleri izlediniz mi? Herhalde mum ışığı ile yapılan meditasyonları duymuşsunuzdur. Bu genellikle Tratak olarak bilinir ve kursta öğrenilecektir. Eğer bu meditasyonu denediyseniz, ne kadar etkili olduğunu biliyorsunuzdur. Zihinlerimiz ateşe çok özel bir yolla bağlanır. Muhtemelen eski zamanlarda ateşe ne kadar çok bağlı olduğumuzu bilinçaltında fark ederiz. Bu kadar zarif bir gücün böyle güçlü olması oldukça şaşırtıcıdır.

Sacred Flames Reiki’nin Yedi Kutsal Ateşi, Yedi Chonan tarafından desteklenmektedir: Yüksek ustalar El Morya, Lanto, Serapis Bey, Paul the Venetian, Hilarion, Bayan Nada, ve Aziz Germain.

Her Kutsal Ateş’in gücüne ve kuvvetine destek sağlayan diğerleri: Büyük Melekler Mikail, Faith, Raphael, Chamuel, Charity, Gabriel, Hope, Jophiel, Christine, Uriel, Aurora ve Refah Meleği.

Biz, bu ruhani varlıkların yardımını alabiliriz ve Sacred Flames Reiki’deki uyumlamayı alırken, insanlığın titreşimsel seviyesini yükseltme şansını sabırsızlıkla bekleyen ustalara ve Büyük Meleklere giden kanalları temizliyor olacaksınız.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu