Aventurin Ya Rezzak Orgonit Kolye - Bolluk Bereket

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: aventurinyarezzak
  • Stok Durumu: 5
  • ₺250,00

İçerik: Aventurin, Bakır -Aliminyum parçaları

Bu orgonit kolye ucunda aventurin taşı kullanıldı. Dıştaki metal kısım 925 ayar gümüştür. Ortadaki kısımda bakır üstüne işlenmiş Ya Rezzak vefki bulunmakta olup, başka vefk de konulabilir.

Ya Rezzak ismi, dilediğine bol bol rızık veren; rızka muhtaç olan bütün mahlukata rızkını veren. Yarattığı varlıkların hayatını devam ettirecek maddi manevi muhtaç olunan her türlü rızkı verip son nefeslerine kadar yaşamalarını sağlayan anlamındadır. 

 

Aventurin taşını sıkıntılı zamanlarda neşe vermesi, depresyon, yaşlılıkla savaşmak, dar düşünce kalıplarından kurtulmak, hayalleri gerçeğe taşımak, kapattığınız kalbinizin kapılarını açmak, para-bereket ve şans getirmesi için kullanabilirsiniz. 

Doğaltaşları 10 günde bir negatif enerjilerinden arındırmak için temizlemeniz gerekirken, orgonitleri arındırmanıza gerek yoktur. Orgonitin sistemi, içindeki doğaltaşın kendi kendini arındırmasını ve taşın gücünü yükseltmesini sağlar. Orgonitler, bir tür akülümatör gibidir. Orgonitleri bilgisayarınızın üstüne yerleştirerek, radyasyondan korunabilirsiniz. Orgonitler ile yapılan testleri Youtube sitesinde "Orgonite Test" şeklinde arama yaparak izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu