• Bir Dilek Tut Hayatın Değişsin Kabala'nın Gizemi Gahl Sasson - Steve Weinstein

Bir Dilek Tut Hayatın Değişsin Kabala'nın Gizemi Gahl Sasson - Steve Weinstein

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: dilek1
  • Stok Durumu: 2
  • ₺50,00

“Sevgi, kibarlık, tolerans ve iç huzur gibi 
erdemlerle ilgilenen okuyucuların 
bu kitapta onlara cesaret verecek 
çok şey bulacağına inanıyorum.” 
Dalai Lama 

Bir Dilek Tutun, Herhangi Bir Dilek 
Gahl Sasson’un Kabala’ya -Kadim mistisizm öğretilerine-sürükleyici, yaratıcı ve yepyeni yaklaşımı, maddi ve manevi tatmini arayanlar için tam bir doyum oluşturur. Onun meditasyon, rüyalar ve gerçek yaşam olaylarını efsaneler, ritüeller, ve felsefelerle bağdaştırdığı ve Dünya çapında yaptığı meşhur Yaşam Ağacı eğitimlerine dayanan, Bir Dilek Tut kitabı, yaşamdaki tüm zenginliklerin keşfedildiği ve kucaklandığı evrensel bir yolculuğa çıkmanızı sağlar. Her inançtan ve dini kesimden gelen okuyuculara Yaşam Ağacının- Evrenin Yaratılma Şablonu- enerjilerinin ister maddi olsun (yeni bir araba, daha yüksek bir maaş) ister kişisel gelişim ve keyfi (kilo kaybetmek, daha iyi bir iş imkanı, eşinizle daha yakın bir ilişki) veya hayatınızı değiştirecek derecede önemli bir Tanrı mesajı olsun bu dileğinizi gerçekleştirmek için nasıl kullanılacağını öğretir.

Gahl Sasson çok bilge bir kişi ve günümüz mistiklerindendir. 
Hikaye anlatma becerisi Kabalistik prensiplerin 
eski kadim efsanelerle oya gibi işlenip 
dileklerinizi gerçekleştirecek bir şablon yaratır. 
Ariel Ford, “Mistik Ruhlar İçin Sıcak Çikolata” Kitabının Yazarı. 

YAZAR HAKKINDA 
Gahl Sasson: Deepak Chopra’nın multi medya projesi olan MyPotential (Benim Potansiyelim) komitesinde hem astroloji hem de Kabala öğreterek görev aldı. Dünyanın en büyük Kabala dergisi olan Olam da düzenli yazıları çıkmaktadır. Gahl, Amerika’da Yaşam Ağacı seminerleri ve eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda dünyanın en ünlü astrologlarından biri olan Gahl Sasson Türkiye’de OWO’da her sene astroloji seansları vermektedir. Detaylı bilgi için www.owo.com.tr 

Steve Weinstein: Metin yazarı ve gazetecidir. Los Angeles Times gazetesinde on yıldan fazla çalışmıştır ve Güney California Üniversitesinde yazma sanatı dersleri vermektedir. Her iki yazar da Los Angeles, California’da yaşamaktadırlar.

 

Site Notu: 

Kitap enerji çalışmaları yapan ve dileklerine ulaşmak isteyenler için eşsiz bir kitaptır. Dileğinize verdiği pozitif enerji ile tüm niyetleriniz için tecrübe edebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu