Aşk Ritüeli

Yazar: Fadime Şengezer Okunma: 4232 Yayınlanma Tarihi 14 Mar 2019 Yorum: 0

Aşk Ritüeli

 

Malzemeler:

Gül yağı

Pembe Kuvars Taşı

Pembe Mum

Pembe Örtü

 

Bu ritüel Venüs gezegenine ait bir ritüeldir. Venüs aşk, cazibe, çekicilik gezegenidir. Bu ritüeli Ay büyürken Cuma günü yapmalısınız, ay küçülürken yaparsanız uzaklaştırma anlamına gelir. 2013 yılı için 16 Ağustos Cuma, 13 Eylül Cuma, 11 Ekim Cuma, 18 Ekim Cuma (dolunaya denk geldiği için çok etkili olacaktır) , 15 Kasım Cuma, 13 Aralık Cuma günleri ritüeli uygulayabilirsiniz.

Pembe mumunuzun üstüne sivri bir gereçle (kürdan olabilir) Venüs’ün sembolünü çizin. (Sembol çizimini sitemizde Venüs olarak aratıp bulabilirsiniz.)

Sessiz sakin bir yere geçip, pembe mumunuzu yakın. Pembe sevginin, aşkın rengidir. Ateş ise dört elementin en süptil olanıdır, ruhu temsil eder. Mum 3-5 dakika yanarak enerjisini yaydıktan sonra, mümkünse pembe bir kağıda niyetinizi yazın. “Aşk konusunda çok şanslıyım. Seviyorum, seviliyorum. İlişkim sadakat ve sevgi üstüne kurulu. Bunun için Yaradan’a şükrediyorum.” Bu niyeti örnekteki gibi kendiniz de belirleyebilirsiniz.   

Sonra Pembe Kuvars taşınızı elinize alıp, ağzınıza yaklaştırın. 7 kere niyetinizi sesli olarak taşınıza söyleyin. (Yedi sayısı tüm din ve tradisyonlarda (kutsal gelenekler) kutsal kabul edilir.)   Böylece niyetinizi taşınıza yüklediniz.

Gül yağınızı bir kaba (mümkünse pembe olsun) doldurun. İçine pembe kuvars taşınızı koyup, pembe örtüyle üstünü örtün. Bu şekilde mumun yanına koyun. Mumunuz sönene kadar bekletin. (Devasa bir mum değil, küçük bir mum seçin) Bir gece boyunca taşınızı olduğu şekilde (Yağın içinde ve örtülü şekilde) bekletin. Ertesi gün taşınızı yağın içinden çıkarıp, yağı temiz bir cam şişeye doldurun. Ardından  bu yağa niyet yükleyin. “Bu bu benim aşk yağım ve aşk benimle birlikte.” Gibi bir niyet okuyabilirsiniz. Bunu şişeyi ağzınıza yaklaştırarak 7 defa tekrar edin.

Bu yağı aşk konusunda enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda koklayabilirsiniz. Pembe mum üstüne sürerek meditasyon yapabilirsiniz. Buhurdanlıkta kullanarak enerjinin tüm mekana yayılmasını sağlayabilirsiniz. Yağın daha fazla enerji dolmasını isterseniz, dolunay gecesi ay ışığında bekleterek enerjisini artırabilirsiniz. Ayrıca kalp şakranızın üstüne 1 damla yağla masaj yaparak, sevgi enerjisine açılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu enerjilerden faydalanmak için pozitif olmak gerekir. Olumsuzluğa kapılmadan uygulayın. 21 gün boyunca niyetinizi tekrar etmeniz aşkın hayatınıza girmesini kolaylaştırır. Zihin hali 21 gün içinde değişir.  Süreç sonunda şanslı ruh halini yakaladığınızda o sizin alışkanlığınız olur. Ritüeldeki ürünler için tıklayınız. http://gezegentilsimlari.com/ask-maji-seti

Yorumlar
Yorum yaz