Şans Ritüeli

Yazar: Fadime Okunma: 4378 Yayınlanma Tarihi 14 Mar 2019 Yorum: 0

Şans Ritüeli

 

Malzemeler:

Adaçayı yağı

Erkek Kuvars Kristali (Şeffaf olan)

Yeşil Mum

Yeşil Örtü

 

Bu ritüel Jüpiter gezegenine ait bir ritüeldir. Jüpiter şans, bolluk-bereket ve zihinsel aydınlanmanın gezegenidir. Bu ritüeli Ay büyürken Perşembe günü yapmalısınız, ay küçülürken yaparsanız uzaklaştırma anlamına gelir. 2013 yılı için 15 Ağustos Perşembe, 12 Eylül Perşembe, 19 Eylül Perşembe (19 Eylül’de dolunay olduğu için en etkili gündür), 17 Ekim Perşembe, 14 Kasım Perşembe, 12 Aralık Perşembe günleri ritüeli uygulayabilirsiniz.

Yeşil mumunuzun üstüne sivri bir gereçle (kürdan olabilir) Jüpiter’in sembolünü çizin. (Sembol 4 rakamına benzer, sitemizde Jüpiter olarak aratıp bulabilirsiniz.)

Sessiz sakin bir yere geçip, yeşil mumunuzu yakın. Yeşil şans, bolluk, büyüme, çoğalmanın rengidir. Ateş ise dört elementin en süptil olanıdır, ruhu temsil eder. Mum 3-5 dakika yanarak enerjisini yaydıktan sonra, mümkünse yeşil bir kağıda niyetinizi yazın. “Büyük bir şansa sahibim. Enerji alanım şansı devamlı hayatıma çekiyor. Bunun için Yaradan’a şükrediyorum.” Bu niyeti kendiniz de belirleyebilirsiniz.   

Sonra Kuvars taşınızı elinize alıp, ağzınıza yaklaştırın. 7 kere niyetinizi sesli olarak taşınıza söyleyin. (Yedi sayısı tüm din ve tradisyonlarda (kutsal gelenekler) kutsal kabul edilir.)   Böylece niyetinizi taşınıza yüklediniz. (Erkek kuvars kristalinin çok güçlü bir enerjisi vardır. Enerjisi özellikle ayın büyüdüğü zamanlarda artar. Niyetleri, düşünceleri büyütür. Bu özellik çok sevgili hocam Berna Özcan Demir'den öğrendiğim bir özelliktir.)

Adaçayı yağınızı bir kaba (mümkünse yeşil olsun) doldurun. İçine kuvars taşınızı koyup, yeşil örtüyle üstünü örtün. Bu şekilde mumun yanına koyun. Mumunuz sönene kadar bekletin. (Devasa bir mum değil, küçük bir mum seçin) Bir gece boyunca taşınızı olduğu şekilde (Yağın içinde ve örtülü şekilde) bekletin. Ertesi gün taşınızı yağın içinden çıkarıp, yağı temiz bir cam şişeye doldurun. Ardından  bu yağa niyet yükleyin. “Bu bu benim şans yağım ve yaşamın her alanında şans benim yanımda.” Gibi bir niyet okuyabilirsiniz. Bunu şişeyi ağzınıza yaklaştırarak 7 defa tekrar edin.

Bu yağı şansa ihtiyaç duyduğunuzda koklayabilirsiniz. Yeşil mum üstüne sürerek meditasyon yapabilirsiniz. Buhurdanlıkta kullanarak enerjinin tüm mekana yayılmasını sağlayabilirsiniz. Yağın daha fazla enerji dolmasını isterseniz, dolunay gecesi ay ışığında bekleterek enerjisini artırabilirsiniz.

Bu enerjilerden faydalanmak için pozitif olmak gerekir. Olumsuzluğa kapılmadan uygulayın. 21 gün boyunca niyetinizi tekrar etmeniz şansın hayatınıza girmesini kolaylaştırır. Zihin hali 21 gün içinde değişir.  Süreç sonunda şanslı ruh halini yakaladığınızda o sizin alışkanlığınız olur. Bu işlemde kullanılacak malzemeler için tıklayabilirsiniz. http://gezegentilsimlari.com/sans-maji-seti

Yorumlar
Yorum yaz