Vegvisir Tılsımı Siyah Obsidyen - Viking Pusula

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: vegvisirobsidyen
  • Stok Durumu: 1
  • ₺175,00

Vegvisir sembollü siyah obsidyen kolyeyi, rüya ve kehanet konularında pusula görevi yapması için kullanabilirsiniz.

Vegvisir, İzlanda dilinde “pusula” anlamına gelir. Vikingli denizciler yol gösterdiğine inandıklarından, alınlarına çizerlermiş. Hayatın her alanında sahibine yol gösterme; ayrıca kişiye gönderilen büyü ve varlıkları uzaklaştırma ve koruma etkisiyle de kullanılmaktadır.

Siyah Obsidyen:

Geleceği okuma ve rüyalar görmeye etkisi olduğuna inanılan doğaüstü bir taş olarak da bilinir. Taşı üstünde taşıyan kişinin çevredekilerin duygularını okuyabileceği gibi bir inanç söz konusudur. Hatta eski zamanlarda kâhinler, kehanet taşı olarak bu taşı kullanırlarmış.

Kullanan kişiye espri gücü verebilen değerli bir taştır.

Terapi etme gücü yüksek bir taştır ve böylece stres zamanlarında sakinlik verir.

Vücuttaki negatif elektriği alıp; rahatlamasına yardımcı olan bir taştır. Böylece olumlu duyguların harekete geçmesini sağlar.

Heyecan ve panikle ilgili denge sağlayabilen bir taştır.

Özellikle erkekler üstünde enerji bakımından etkilidir.

Kişilerin karar verme mekanizmalarında olumlu etkiye sahiptir. Mantıklı düşünmek için gerekli duyuları harekete geçirir.

Aşırı alkol alan kişiler tarafından karaciğerin temizlenmesinde ve dinlenmesinde kullanılabilir. Karaciğer büyüklüğünde bir obsidyen kayacını karaciğerin üzerine koyarak 20 dakika bekletmek yeterli olacaktır. Bu uygulama esnasında asla uyunmamalıdır ve süre 20 dakikayı geçmemelidir.

Eklem ağrılarında, özellikle diz ve bacak ağrılarında etkilidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu