• Ücretsiz Kundalini Reiki Uyumlaması

Ücretsiz Kundalini Reiki Uyumlaması

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: ücretsiz1
  • Stok Durumu: 950
  • ₺0,00

Sitemizden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan, talep eden müşterilerimize Kundalini Reiki Uyumlamasının bir aşaması ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Uzaktan İnisinasyon olarak uyumlama yapılacaktır. Uyumlamalar Cumartesi akşamları saat 22.00 ila 22.30 arasında yapılmaktadır. Uyumlama esnasında, belirtilen saatler arasında sessiz  sakin bir yerde uzanmanız gerekmektedir. Uyumlama sonrasında enerjiyi nasıl kullanacağınızın bilgisi mail adresinize gönderilecektir. Uyumlama için gerekli bilgiler: Ad-soyad, doğum tarihi ve uyumlama sırasında bulunacağınız yer (semt ve il adı yeterli) bilgisi. 

 

Kundalini Reiki eğitimi, tıpkı Usui Reiki eğitiminde olduğu gibi inisiyasyonla gerçekleşen bir eğitimdir. Kundalini Master' ın eğitim alan kişiyi Kundalini Reiki enerjisine uyumlaması gerekmektedir. Bu enerji de Reiki enerjisi gibi inisiyasyon yapılmadan kullanılmaz. Kundalini Reiki enerji sistemi üç kademeli eğitimden oluşur.

Kundalini Reiki 1: Bu aşamada uzaktan şifacılık, bağlantılarla değişim ve Reiki enerji aktarımı yapılır. Aynı zamanda Kundalini enerjisine uzak mesafeler için hazırlanmak söz konusudur. Kundalini Reiki 2. için tepe, kalp, el şakraları dengelenir, güçlendirilir. Uzaktan bağlantılı şifacılık gücü kazanılır. Ve uzaktan iyileştirme aralıkları işlenir. Kundalini Reiki 1. Seviyesi Usui 1-2-3 seviyesinden daha güçlüdür. Birinci inisiyasyonla verilen eğitimdir. Bu inisiyasyonda şifa kanalları ve şakralar dengelenir, vücut Kundalini 2. seviye için hazırlanır. İnisiyasyonda kazanılan kundalini enerjisi oldukça güçlüdür ve kişinin enerji kanallarını son derece yoğun etkiler. Usui Reiki 1,2,3 inisiyasyon' larına eş değer bir etkisi vardır. Bu inisiyasyonla birlikte eğitimde şifa teknikleri, uzağa enerji gönderimi öğretilir. Toplam 25 dakika süreli bir inisiyasyondur.

Kundalini Reiki 2 : Reiki değişimini takviye eder. Kundalini uyanır, enerjiyi devinim yaparak gönderme kanalı kesin ve nazikçe açılır, Kundalini ateşinin ışığı, İlk olarak göbek chakra üzerinde hazırlanarak belirginleşir, Bütün Kundalini' nin yükselişi Kundalini Reiki 3. gerçekleşir. Daima özel meditasyonla hareketini korur. Bu meditasyonu yapmak, zamanı kısaltır, enerjiyi yükseltir, Kundalini ateşini harekete geçirir ve Kundalini enerjisini yükseltir. Bu yöntem tüm chakra' lar ve enerji sistemlerini aydınlatır, arındırır, temizler ve yükseltir. Kundalini Reiki 1. seviyeden minimum iki gün sonra alınabilir İkinci inisiyasyonla birlikte tüm enerji kanalları kuvvetlendirilir, kundalini uyandırılır ve kundalini ateşi yakılır. Ana enerji kanalının açıldığı bu inisiyasyonda Kundalini Göbek Chakra' sına ulaşır. Sonuçta bütün Chakralar dengelenir ve arınır, enerji sistemi aydınlatılır. Beden Kundalini Reiki 3. seviye için hazırlanır. Kundalini Reiki 2. seviye, Kundalini Reiki 1. seviye' den en az 2 gün sonra verilmelidir. Toplam 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Kundalini Reiki 3 (Kundalini Reiki Master): Reiki değişiminin en yüksek geçit noktasıdır. Boğaz, Göbek, Hara çizgisi ve chakra üzerlerinde dengelenme ve arınma sağlar. Kundalini ateşi kuvvetlendirici ve yoğun yükseliş sağlayıcıdır. Tepeden çıkar, Kundalini' nin tüm yükselişi enerji sistemince gerçekleştirilir. Kristaller ve diğer objeler ile çalışılır. Yapılan işlem Reikinin devinimini sağlar. Kundalini Reiki 2 den minimum on gün sonra alınabilir. Kundalini Reiki Master' lık seviyesidir. Bu seviyede bütün Chakralar dengelenir, önceki inisiyasyonlar kuvvetlendirilir.Kundalini ateşi tepe Chakra' ya kadar çıkartılır. Bu inisiyasyondan sonra Kundalini bütün vücutta yükselir. Kundalini 2 inisiyasyonun' dan en az 5 --10 gün sonra yapılmalıdır. Toplam 25 dakika süren bir inisiyasyondur. Evrensel yaşam enerjisinin daha ileri seviyesine kundalini reiki denir bu enerjinin daha ileri seviyeleri enerjinin tamamlayıcılarıdır. Kundalini Reiki 3.seviyede kristalleri, kullandığınız takıları, evinizi, ağaçları kısaca her şeyi kundaliniye uyulmayabilir ve kundalini enerjisi yaymalarını sağlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu