Sitrin Orgonit Kare Kolye

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: sitrinkarekolye
  • Stok Durumu: 1
  • ₺100,00

İçerik: Sitrin taşı, Bakır -Aliminyum parçaları

Bu orgonit kolye ucunda sitrin taşı kullanıldı. Ek bir ücretle, ortadaki kısıma bakır üstüne işlenmiş bir vefk yapılabilir. 

Sitrin taşı güneş gezegenin enerjisini taşımaktadır ve göbek çakrasının taşıdır. Dengesiz, fazla ya da az çalışan Göbek çakranın enerjisini dengelemek için kullanabilirsiniz.

Sitrin kuvars grubuna ait bir taştır, "Tüccar Taşı" ismiyle anılır. Eski zamanlarda ticaretle uğraşan kişiler sitrini kasalarında taşıdıklarında bereket getirdiğine inanmışlardır. Aurayı temizler, ruhsal alemle bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir, bedene canlılık ve neşe verir.

Doğaltaşları 10 günde bir negatif enerjilerinden arındırmak için temizlemeniz gerekirken, orgonitleri arındırmanıza gerek yoktur. Orgonitin sistemi, içindeki doğaltaşın kendi kendini arındırmasını ve taşın gücünü yükseltmesini sağlar. Orgonitler, bir tür akülümatör gibidir. Orgonitleri bilgisayarınızın üstüne yerleştirerek, radyasyondan korunabilirsiniz. Orgonitler ile yapılan testleri Youtube sitesinde "Orgonite Test" şeklinde arama yaparak izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu