Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Sitrin Orgonit Kare Kolye

Ürün Adı
: Sitrin Orgonit Kare Kolye
Ürün Kodu:
: sitrinkarekolye
Stok Durumu:
: 1
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 100.00TL
Havale ile : 99.00 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

İçerik: Sitrin taşı, Bakır -Aliminyum parçaları

Bu orgonit kolye ucunda sitrin taşı kullanıldı. Ek bir ücretle, ortadaki kısıma bakır üstüne işlenmiş bir vefk yapılabilir. 

Sitrin taşı güneş gezegenin enerjisini taşımaktadır ve göbek çakrasının taşıdır. Dengesiz, fazla ya da az çalışan Göbek çakranın enerjisini dengelemek için kullanabilirsiniz.

Sitrin kuvars grubuna ait bir taştır, "Tüccar Taşı" ismiyle anılır. Eski zamanlarda ticaretle uğraşan kişiler sitrini kasalarında taşıdıklarında bereket getirdiğine inanmışlardır. Aurayı temizler, ruhsal alemle bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Bağışıklık sistemini güçlendirir, bedene canlılık ve neşe verir.

Doğaltaşları 10 günde bir negatif enerjilerinden arındırmak için temizlemeniz gerekirken, orgonitleri arındırmanıza gerek yoktur. Orgonitin sistemi, içindeki doğaltaşın kendi kendini arındırmasını ve taşın gücünü yükseltmesini sağlar. Orgonitler, bir tür akülümatör gibidir. Orgonitleri bilgisayarınızın üstüne yerleştirerek, radyasyondan korunabilirsiniz. Orgonitler ile yapılan testleri Youtube sitesinde "Orgonite Test" şeklinde arama yaparak izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Sitrin Orgonit Kare Kolye,
Gezegen Tılsımları © 2019 OpenCart-TR