• Kuvars Kristali Küçük Piramit

Kuvars Kristali Küçük Piramit

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: kristal2
  • Stok Durumu: 1
  • ₺30,00

Piramit şeklinde küçük boy kuvars kristali. 

Ağırlık: 12 gram

Uzunluk: 2,5 cm

 

Kuvars kristalleri yoğun enerji yayarlar. Enerjileri Ay'ın döngüsüne göre değişir. En yoğun enerjiye sahip oldukları zaman Ay'ın büyüdüğü dönemle Dolunay'da gerçekleşir. Şeffaf olan kuvars "erkek kuvars" olarak adlandırılır. Süt beyazı mat renkte olanlar "dişi kuvars" olarak adlandırılmaktadır. Geceleri Ay'ın uyarıcı enerjisi sayesinde uyarıldığından, erkek kuvarsın  eterik bedende rahatsız edici bir etkisi olabilir; uykunuzu kaçırabilir. Bu yüzden bir erkek kuvarsı yatak odanızda bulundurmayın. ( Kuvarsın ebadı büyürken enerjisi de büyür. Belki küçük bir erkek kuvars rahatsız edici olmayabilir. Ama büyük bir salkımın etkisini hissedersiniz. Bilinç düzeyini etkilemeye çalıştığından başağrısı yapar. Bu etkiler geceleri açığa çıkar.

Cep telefonu ve bilgisayarlardan kaynaklanan radyasyonu çeker. Yüksek ateşi düşürür. Enerjisinden verimli şekilde faydalanmak için 10 günde bir arındırmak gerekir.

Kristal kuvarsın büyütme özelliği vardır. Dileklerinize ulaşmak için; bir kağıda dileğinizi yazıp, kristal kuvarsı sivri kısmı içe gelecek düz kısmı kağıdın dışında kalacak şekilde yerleştirin. kuvars dileğinizi büyütecektir. Yalnız hep olumlu düşünmelisiniz çünkü kuvars ne düşünürseniz onu büyütür.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu