Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Kitabi Sihri Batıl (Batılname)

Kitabi Sihri Batıl (Batılname)
Ürün Adı
: Kitabi Sihri Batıl (Batılname)
Ürün Kodu:
: batılname
Stok Durumu:
: 2
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 27.00TL
Havale ile : 26.73 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Sevgili okurlarım, yine sizlere toplumun muzdarip olduğu hastalıklara bir nebze daha yararlı olmak için elinizde bulunan (Batılnâme) Sihri Batıl Sihir ibdali ile Bütün Dua ve tılsımları bir arada sizlere kaleme alarak bir yenisini daha sunmuş bulunmaktayım.
Bizleri yoktan var eyleyen Cenabı vacibil vücut hazretlerinin bahşetmiş olduğu bu dolu ömür ile bu eksikliği de tamamlamış bulunmaktayız.
Okurlarıma acizane olarak tavsiyem şudur ki bizleri yııktan var eden güzel Mevlamız bizlere nice nimetler vermiştir ki bizler bu nimetin şükründen aciziz.
Cenabı Mevlanm inşa etmiş olduğu güzel bedenimizi içten ve dıştan gelen her türlü büyü ve sihirden korumak için güzel bir lisan ile tatlı Mevlamızı o güzel isimleri ile onu zikredelim.
Sevgili okurlarım; sadece başımız darda kalınca hatırlamayalım. Nice Allah dostlarından öğütler aldım ki ve nice hak erenlerinin kaleminden okuyup anladım ki onu çokça çokça yad etmekte olur. Bu yola baş koyanların ilmiyle amil olup önce kendisi irşad olmalıdır.
Bu ilme gönül verip, kendisini çeşitli kitaplardan anlayıp yararlanmak üzere, büyük bir sıkıntı ve külfeüe savaş halinde çaba gösterip, bir şeyier elde edemeden beyinsel ve maddesel düşüncelerin fayda vermediğini anladığında iflas etmiş bir tacir gibi kendisini hesaba çekerek, bu müflisliğin nasıl giderebileceğini bu defada günümüz ortamında çoğala gelen medyum veya yarını yamalak kisve sahiplerinin deney lerine bir müd-
det kendisi bir kez de onun avare edip yol alamayan düşüncelerine kendisini adapte edip böylece belirli bir zaman dilimini heba edip, yine önceki ifademizde bir müflis gibi kendisini bir çaresiz bulup tekrar çareler aramaya devam eder. İşte bu gibi insanlara yegane tavsiyem, kendilerini canı gönülden bu gibi işlerin neticesini başarılı olarak elde etmenin yolu Hak ile olmadan geçer. Bu insanlara acizane tavsiye ederim ki, kendilerini önce her sözün ve her işin bir külfeti vardır. Rahmani bir yoldan bu ilmi öğrenmenin ana temeli sabır, teslimiyet, hakkaniyet ile en latif şekilde kendisi sevgi ile Rabbisine en güzel şekilde tarifi mümkün olmayacak bir övgü ile tenzih etmek kitabımızın içerisinde bulunan ismi azami ve bütün azameti sırları ile ilgili bir sınıflandırma cetveli hazırlanmış bulunmakta. Yapacağımız bir konu ile ilgili bölümleri kendi ihtiyacınıza uygun olan bir sıralama cetveli düzenleyerek işinizin . mevzuatına uygun bir şeyi hazırlamış olursunuz.
Burada sizlere bu kitabı hazırlarken bilerek veya bilmeyerek hataya yönelik bir aksaklık olduğu kanısına vardığımızda, Yüce Rabbimizden ve siz saygıdeğer okurlarımdan bizleri bağışlayarak hoş görünüze sığınır. Cenab-ı Allah bizleri, nefsimizin isteği gibi değil de kendisinin istediği ve sevgili habibimin gösterdiği gibi, kendisine de kulluk eden ve bu sayede rızasını kazanıp cennet Are cemaliyle şereflendirdiği kullarından eylesin. Amin bihürmeti sevyidi'l-mürselin. Velhamdü lillahi Rabbil-âlemin.
1998
H.Mustafa Varlı
ÖNSÖZ
 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Kitabi Sihri Batıl (Batılname),
Gezegen Tılsımları © 2019 OpenCart-TR