Yıldız Yükseltme

Yazar: Fadime Şengezer Okunma: 2124 Yayınlanma Tarihi 14 Mar 2019 Yorum: 0

YILDIZ YÜKSELTME

YAZILARIMI BAŞKA SİTELERDE PAYLAŞMAMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİM. BU YAZILAR İHTİYACI OLANLARA YARDIMCI OLMASI İÇİN YAYINLANMIŞTIR, FORUMLARDA PAYLAŞILIP ÜSTÜNE SAÇMA YORUMLAR YAPILMASI İÇİN DEĞİL...

HER NE DÜŞÜNÜRSENİZ BUMERANG GİBİ SİZE DÖNECEKTİR. BUNA "ALLAH'IN İLAHİ TAKDİRİ" DERSİNİZ, KADERİN YASALARI DERSİNİZ, EVRENİN YASALARI DERSİNİZ, HER NE DERSENİZ DEYİN, LAYIĞINIZLA ÖDÜLLENDİRİLİRSİNİZ.

OCAKLI BİR ANADOLU ŞİFACISI OLAN BABAANNEMİN VE KIYMETLİ HOCALARIMIN İZİNDEN GİDİYORUM, İHTİYACI OLAN VE BENİ BULAN HERKESE FAYDALI OLMAYI SEÇİYORUM. 

FADİME NAKİP ŞENGEZER

 

Yıldız Yükseltme (Nazardan Kurtulma ve İşlerin Yoluna Girmesi İçin)

 

Bir sürahi su

Bir paket tuz

Doğal taş tespih

Adaçayı

 

Yukarıdaki malzemeleri hazırlayın. Bir parça adaçayını yakarak tüm evi tütsüleyin. Adaçayı mekandaki negatif enerjileri temizler. Bu tarz işlemlerden önce mekanı tütsülemek yapılan çalışmanın etkisini artırır. Tütsüleme sırasında batı majisinde “spell” olarak adlandırılan kafiyeli sihirli sözcükler mırıldanabilirsiniz. “Adaçayı ile evimi arındırıyorum. Evimiz güvende, pozitif enerjiler bizimle.” gibi size ait sözcükler olabilir.

Abdest alın. Sessiz sakin bir yerde kıbleye doğru oturarak niyet edin. “Allahım, ….. kızı/oğlu …. Yani benim, yıldızımı yükselt, yıldızımı parlat, yıldızımı dişiye çevir; beni yıldızı, nasibi, bahtı, kısmeti, şansı açık kullarından eyle.” Diyebilirsiniz. İçinizden gelen şeyleri niyetinize ekleyebilirsiniz. Suyu, tuzu karşınıza alın. Tespihinizi alarak:

71 Ayetel Kürsi

71 Nas

71 Felak

Surelerini okuyun. Her okumada suya, tuza ve kendinize üfleyin. Bunların arkasından Mümin Suresi 15.ayetin başı olan ve “O dereceleri hakkıyla yükseltendir, Arşın sahibidir.” anlamına gelen “Rafıud deracati zül arş” bölümünü 71 defa okursanız etkiyi artırmış olursunuz.

Bu okumaları 7 gün üst üste yapmanız tesiri artırır. Okumalarda aynı tespihi kullanmanız ve tespihin doğal taş tespih olması enerjiyi artıracaktır. Adaçayı iyi bir arındırıcıdır. Okumalardan sonra ve gün boyu siyah çayın yerine adaçayı içmek iyi bir seçimdir. Sureleri okuduğunuz suyu için, tuzu yemeklerinizde kullanın. Tespih olarak nazara iyi gelen turkuaz ya da negatif enerjileri temizleyen ametist kullanılabilir.

Nazardan, büyüden etkilendiğini düşünenler, işleri yolunda gitmeyenler için etkili bir uygulamadır.

Yorumlar
Yorum yaz