Tılsımlı Kolyenizi Uyumlamak

TILSIMLI KOLYENİZİ KUTSAMAK

YAZILARIMI BAŞKA SİTELERDE PAYLAŞMAMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİM. BU YAZILAR İHTİYACI OLANLARA YARDIMCI OLMASI İÇİN YAYINLANMIŞTIR, FORUMLARDA PAYLAŞILIP ÜSTÜNE SAÇMA YORUMLAR YAPILMASI İÇİN DEĞİL... ÜSTÜNE DÜŞÜNMEDEN, KONU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMADAN, EMEK VERMEDEN, ALINTI OLDUĞU BİLE YAZILMADAN YAPILAN PAYLAŞIMLAR ALINTI DEĞİL "ÇALINTI" OLUR.

HER NE DÜŞÜNÜRSENİZ BUMERANG GİBİ SİZE DÖNECEKTİR. BUNA "ALLAH'IN İLAHİ TAKDİRİ" DERSİNİZ, KADERİN YASALARI DERSİNİZ, EVRENİN YASALARI DERSİNİZ, HER NE DERSENİZ DEYİN, LAYIĞINIZLA ÖDÜLLENDİRİLİRSİNİZ.

"İNSAN, İNSANIN AYNASIDIR. KİŞİ KENDİSİ NASILSA, KARŞISINDAKİNİ DE ÖYLE GÖRÜR" HZ.MUHAMMED

OCAKLI BİR ANADOLU ŞİFACISI OLAN BABAANNEMİN VE KIYMETLİ HOCALARIMIN İZİNDEN GİDİYORUM, İHTİYACI OLAN VE BENİ BULAN HERKESE FAYDALI OLMAYI SEÇİYORUM. 

FADİME NAKİP ŞENGEZER

 

 

Bir tılsımlı obje aldığınızda, enerjinize uyumlamak (şarj etmek) ve tılsımlı gücünü artırmak için kutsama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Pozitif tılsımlar ay büyürken hazırlanır, en uygun vakit dolunaydır.

Her gezegenin farklı günü, rengi vardır. Aşağıdaki tablo gezegenlerin; simgesi, günü, rengi, taşı, tütsüsü, mantrası ve okunuşu belirtilmiştir. Bir sembolü, bir pentaklı enerjinize uyumlamak için;

Aldığınız tılsım hangi gezegene aitse o günde (örnek Jüpiter için Perşembe) ve ay büyürken (en etkilisi dolunaydır) uyumlayın. 

2012 Yılı Ay Takviminden, ayın büyüdüğü ve dolunayın gerçekleştiği günleri takip edebilirsiniz. http://gezegentilsimlari.com/ay-takvimi-2012

 

 

Gezegen Adı Günü Rengi Taşı Tütsü Mantra Mantra Telaffuzu
Jüpiter Perşembe Mor, Yeşil Sarı safir, yeşim, malahit Adaçayı EL EL
Mars Salı Kırmızı Yakut, mercan, lal Nane, zencefil, çam ağacı Elohim Gibor Eh-loh-hiim Gi-bor
Venüs Cuma Zümrüt Yeşili Zümrüt, opal Kekik, leylak, gül Jehovah Tzavoös Yeh-hoh-voh Tsah-voh-ohs
Güneş Pazar Turuncu Elmas, altın Ardıç, defne, biberiye Eloah ve Daas El-loh-ve-dah-ahs
Ay Pazartesi Mavi İnci, aytaşı Limon, okaliptüs, sandal Shaddai El Chai Şah-day El-hay
Merkür Çarşamba Sarı Akik, safir Lavanta, rezene, yonca Elohim Tzavoös Eh-loh-hiim Tsah-voh-ohs
Satürn Cumartesi İndigo, çivit mavi Mavi safir Atkuyruğu, menekşe, karaağaç, mimoza Jehovah Elohim Yeh-hoh-voh Eh-loh-hiim

 

 

Malzemeler:

Gezegenin rengine ait bir örtü (örnek Venüs ise yeşil)

Gezegenin renginde bir mum

Gezegene uygun bir tütsü (örnek Jüpiter için adaçayı)

Bir kadehte su (bulamazsanız bardakta)

Küçük bir kapta toprak

 

Örtünün üstüne mumu, tütsüyü, su ve toprağı yerleştiriyoruz. Amaç hava, su, ateş ve toprak elementlerini bir araya getirmek.  Tılsımı elimize alarak niyetimizi söylüyoruz. Önemli olan niyeti düzgün belirlemek. Niyetimizde asla “istiyorum, diliyorum” kelimelerini asla kullanmayınız. Olumlama da en uygun kalıp, istenilen şeyi gerçekleşmiş gibi söylemek ve bunun için şükran sunmaktır. Bilinçaltı farklı bir şekilde çalışır. “Dileme” ve “isteme” kelimelerini kullanmak, bilinçaltınıza “ben bu şeyden yoksunum, bunun olmasını istiyorum” mesajı verir ve o şeyin olmasını sadece istemekle yetinirsiniz. “Zengin olmak istiyorum” yerine zengin olduğunuzu, refah içinde yaşadığınızı düşünerek “Para bana hızlı ve kolay geliyor. Güçlüyüm. Seçtiklerimi elde ediyorum. Refahım ve zenginliğim için Yaratıcı’ya (Allah’a, Yaradan’a, Evrene inancınız ne ise) şükrediyorum” şeklinde niyet edebilirsiniz. Niyetiniz size özeldir. Niyetlerinizi amacınıza uygun olarak kendiniz belirleyin. 

Doğru şekilde niyet ettikten sonra tılsımı örtünün üstüne yerleştiriyoruz. Mumu ve tütsüyü yakıyoruz. Tılsımı niyetimizi tekrarlayarak (mantrada okunabilir) kadehteki suya batırıyoruz. Yine niyetimizi ve mantrayı tekrarlayarak toprağın içinde 1-2 dakika bekletiyoruz. Yine mantrayı ve niyeti tekrarlayarak tütsünün üstünde gezdiyoruz. Sonraki aşamada mantra ve niyeti tekrar ederek mumun üstünde gezdiriyoruz. Böylece kolyeniz 4 elementin [su, toprak, hava(tütsü), ateş (mum)] enerjisini alıyor. Sonrasında ay ışığını görecek şekilde dolunayda bir gece bekletiyorsunuz. 4 elementin ve dolunayın tılsımlı gücünü alan kolyeniz kullanıma hazır.

Biliyorsunuz, dünyada her şey titreşimden meydana geliyor. Varolan her maddenin yaydığı bir titreşim var. Kolyenizin sizin titreşiminizle, enerjinizle uyumlu hale gelmesi için 21 gün boyunca kolyeyi boynunuzdan çıkarmamanız lazım. Ve dikkat etmeniz gereken, kolyenize sizden başkası dokunmamalı ki başkasının titreşimi kolyenize geçmesin. Aslında bu kural şifa gücü olan bütün doğal taşlar için geçerlidir. Eğer dokunan olursa önceki işlemleri tekrar yaparak kolyenizi şarj ediniz.

Kolye 925 ayar gümüştür ve hoş tasarımıyla şık bir takı olarak kullanabilirsiniz. Başkalarının dokunmasından ve sorulardan rahatsız olacaksınız, kolyenizin zincirini uzun tutarak; kıyafetin içinde kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Sağlık, bolluk-bereket, mutluluk sizinle olsun.

 

Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR