Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Melek Rafael Kolye

Ürün Adı
: Melek Rafael Kolye
Ürün Kodu:
: melek8
Stok Durumu:
: 47
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 10.00TL
Havale ile : 9.90 TL KDV Dahil
Gerekli puan: 1000
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Melek çalışmalarınızda kullanabileceğiniz, temsili Melek Rafael Kolye

Metal aparat üstüne polyester döküm kolyedir.

 

 

Adı “Tanrı İyileştirir” anlamındadır. Tüm dünya popülasyonu için iyileştirme ve iyileştiricileri temsil eder. İyileşme için” Tanrı’nın şifacısı” anlamına gelen Rafaeli (İsrafil) çağırmak anlamlıdır.

Rafael’den her türlü ağrı, fiziksel, duygusal, entellektüel veya ruhsal yardım isteyebilirsiniz. Bir şekilde size ani fikirler ve düşünceler ilham ederek şifa için doğru bilgiyi verir.
Şifa için yol göstermesini isterseniz, Rafael aurasının rengi olan yeşil ışıkla sizi sarar. Yeşil şifanın rengidir ve durugörü sahibi kişiler Rafael çevrede iken yeşil kıvılcımlar görür.

Kişinin ölümü veya hastalığı onun kutsal planının bir parçası değilse, Rafael hemen tedavi için gerekli enerji kaynaklarını oluşturur. Yalnız herşeyi hemen tedavi etmeyebilir. Bir süre negatif düşüncelerinizin bu hastalığa sebep olduğunu görmeniz ve bu düşünceyi değiştirmeniz için bekler.

Eski kızgınlıklarınızı ona devredin ki, ışıkla onu temizlesin. Öfke gittiğinde kendinizi çok daha barış içinde hissedeceksiniz. Rafael; doktorların,cerrahların, psikologların, bilim adamlarının kulağına bilgi fısıldayan iyileştiricileri motive eder.

Sallanan evliliklerde, alışkanlıklarda, kayıplarda, aile ilişki bozukluklarında ve stressli yaşam tarzlarında Rafael’in şifacı rolünü almasını isteyin. Adını söyleyin ve özel bir istekte bulunun.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Melek Rafael Kolye,
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR