Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Kuvars Kristali Küçük Piramit

Kuvars Kristali Küçük Piramit
Ürün Adı
: Kuvars Kristali Küçük Piramit
Ürün Kodu:
: kristal2
Stok Durumu:
: 2
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 19.00TL
Havale ile : 18.81 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Piramit şeklinde küçük boy kuvars kristali. 

Ağırlık: 12 gram

Uzunluk: 2,5 cm

 

Kuvars kristalleri yoğun enerji yayarlar. Enerjileri Ay'ın döngüsüne göre değişir. En yoğun enerjiye sahip oldukları zaman Ay'ın büyüdüğü dönemle Dolunay'da gerçekleşir. Şeffaf olan kuvars "erkek kuvars" olarak adlandırılır. Süt beyazı mat renkte olanlar "dişi kuvars" olarak adlandırılmaktadır. Geceleri Ay'ın uyarıcı enerjisi sayesinde uyarıldığından, erkek kuvarsın  eterik bedende rahatsız edici bir etkisi olabilir; uykunuzu kaçırabilir. Bu yüzden bir erkek kuvarsı yatak odanızda bulundurmayın. ( Kuvarsın ebadı büyürken enerjisi de büyür. Belki küçük bir erkek kuvars rahatsız edici olmayabilir. Ama büyük bir salkımın etkisini hissedersiniz. Bilinç düzeyini etkilemeye çalıştığından başağrısı yapar. Bu etkiler geceleri açığa çıkar.

Cep telefonu ve bilgisayarlardan kaynaklanan radyasyonu çeker. Yüksek ateşi düşürür. Enerjisinden verimli şekilde faydalanmak için 10 günde bir arındırmak gerekir.

Kristal kuvarsın büyütme özelliği vardır. Dileklerinize ulaşmak için; bir kağıda dileğinizi yazıp, kristal kuvarsı sivri kısmı içe gelecek düz kısmı kağıdın dışında kalacak şekilde yerleştirin. kuvars dileğinizi büyütecektir. Yalnız hep olumlu düşünmelisiniz çünkü kuvars ne düşünürseniz onu büyütür.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Kuvars Kristali Piramit,
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR