Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Sırlar Hazinesi Hazinetü'l - Esrar Tercemesi Seyyid Muhammed Hakkı Hz.

Sırlar Hazinesi Hazinetü'l - Esrar Tercemesi Seyyid Muhammed Hakkı Hz.
Ürün Adı
: Sırlar Hazinesi Hazinetü'l - Esrar Tercemesi Seyyid Muhammed Hakkı Hz.
Ürün Kodu:
: sırlarhazinesi
Stok Durumu:
: 1
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 48.00TL
Havale ile : 47.52 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Müellif Nakşibendi tarikatına sülûk ettiği ve bu vadide halifelik pâyesine eriştiği için, eserini daha çok tasavvuf havası içinde işlemiş ve bu suretle, suretten ziyâde mânâya, bedenden ziyâde ruha hitap etmiştir. Bunun içindir ki meşâyih-ı kirâmın görüşlerine geniş yer vermiş, onların nâil oldukları ilhamları nakletmiş, görüşlerini değerlendirmiştir.
Eserinde çeşni olsun diye bazen ibâdete kapı açmış, farz ve sünnetlerden bahsetmiş, ibâdetin ruhlar üzerindeki geniş te'sirini misallerle ifâde etmiş, esrar ve hikmetine atıflar yapmıştır. Bu arada daha çok Medine-i Münevvere'de kaldığı süre içinde İslâm âleminden oraya ziyâret için gelen birçok meşâyıh ve ulemâ ile tanışma imkânı elde etmiş, Kur'ân'ın esrarı hakkında, duâlarının te'sirleri konusunda geniş bilgi almış ve hemen her konuda görüştüğü yetkili zattan icâzet almayı ihmâl etmemiştir.
Celâl Yıldırım
İzmir
(ÖNSÖZ'den)

Not: Alışılagelmiş havas kitaplarından çok daha farklı, çok kıymetli bir kitap bu. Büyü tarzı uygulamalar ile değil, dualar ile dileklere ulaşma yöntemleri anlatılıyor. Darth Vader'e dönüşmeden, masum bir Skywalker kalarak da dileklerinize ulaşabilir, enerji alanınızı güçlendirebilirsiniz. Havas konusundaki en beğendiğim kitaptır. Şiddetle tavsiye ederim.

Sayfa sayısı: 680

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Sırlar Hazinesi Hazinetü'l - Esr,
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR