Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Kenzü'l Esrar Fi'l Havas Ve'l Ezkar / Uygulamalı Büyü ve Sihre Çözüm

Kenzü'l Esrar Fi'l Havas Ve'l Ezkar / Uygulamalı Büyü ve Sihre Çözüm
Ürün Adı
: Kenzü'l Esrar Fi'l Havas Ve'l Ezkar / Uygulamalı Büyü ve Sihre Çözüm
Ürün Kodu:
: kenzülesrar
Stok Durumu:
: 2
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 22.00TL
Havale ile : 21.78 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Elinizde bulunan Kenz'ül Esrar ve Havvas, bir zaman aşımından sonra, bizi yoktan vareden yüce Rabbimin Lütfi inayeti ile noktalamış bulunmaktayım.

Bu ilme gönül verip, kendisini çeşitli kitaplardan anlayıp yararlanmak üzere, büyük bir sıkıntı ve külfetle savaş halinde çaba gösterip, bir şeyler elde edemeden beyinsel ve maddesel düşüncelerin fayda vermediğini anladığında iflâs etmiş bir tacir gibi kendisini hesaba çekerek, bu müflisliğin nasıl giderebileceğini bu defada günümüz ortamında çoğala gelen medyum veya yarım yamalak kisve sahiplerinin deneylerine bir müddet kendisi bir kez de onun avare edici yol alamayan düşüncelerine kendisini adapte edip böylece belirli bir zaman dilimini heba edip, yine önceki ifademizde bir müflis gibi kendisini bir çaresiz bulup tekrar çareler aramaya devam eder. İşte bu gibi insanlara yegâne tavsiyem, kendilerini can-ı gönülden bu gibi işlerin neticesini başarılı olarak elde etmenin yolu Hâk ile Hâk olmadan geçer. 

Bu insanlara âcizane tavsiye ederim ki, kendilerini önce her sözün ve her işin bir külfeti vardır. Rahmani bir yoldan bu ilmi öğrenmenin ana temeli sabır, teslimiyet, hakkaniyet ile en latif şekilde kedisini sevgi ile Rabbisi’ne en güzel şekilde tarifi mümkün olmayacak bir övgü ile tenzih etmek. Kitabımızın içerisinde bulunan vefk ve ebced hesaplarında kullanılan esma ve ayet-i celileleri Kur'ân-ı Kerim’de konularla ilgili bir sınıflandırma cetveli hazırlamış bulunmaktayım. Yapacağınız bir konu ile ilgili bölümleri kendi ihtiyacınıza uygun olan bir sıralama cetveli düzenleyerek işinizin mevzuatına uygun bir şeyi hazırlamış olursunuz.


Burada sizlere bu kitabı hazırlarken bilerek veya bilmeyerek hataya yönelik bir aksaklık olduğu kanısına vardığınızda, Yüce Rabbimden ve siz saygı değer okurlarımdan bizleri bağışlayarak hoş görünüze sığınır, Cenab-ı Allah (C.C.) bizleri, nefsimizin isteği gibi değil de kendisinin istediği ve sevgili habibinin gösterdiği gibi, kendisine de kulluk eden ve bu sayede rızasını kazanıp cenneti ve cemaliyle şereflendirdiği kullarından eylesin.

Âmin bihürmeti seyyidi'l-mürseliyn.Velhamdüliİlahi Rabbil-âlemin.

ÖNSÖZ

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Kenzü'l Esrar Fi'l Havas Ve'l Ez,
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR