Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Havasu'l-Havas ve Kenzü'l-Havas Ebced Hesabı - Kenzüz-Zeheb'ten Seçmeler

Havasu'l-Havas ve Kenzü'l-Havas Ebced Hesabı  - Kenzüz-Zeheb'ten Seçmeler
Ürün Adı
: Havasu'l-Havas ve Kenzü'l-Havas Ebced Hesabı - Kenzüz-Zeheb'ten Seçmeler
Ürün Kodu:
: havasulhavas
Stok Durumu:
: 1
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 155.00TL
Havale ile : 153.45 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

6 cilt, 3 kitap ve 1487 sayfadan oluşmaktadır.  

 

Önsözden

Elinizde bulunan Havas'ul Kur-an, Kenzül Havvas ve Kenzül Zehep ile Havas'ul Havas büyük bir zaman aşımından sonra, bizi yoktan vereden yüce Rabbimin Lütfi inayeti ile noktalanmış bulunmaktayım.

Bu ilme gönül verip, kendisini çeşitli kitaplardan anlayıp yararlanmak üzere, büyük bir sıkıntı ve külfetle savaş halinde çaba gösterip, bir şeyler elde edemeden beyinsel ve maddesel düşüncelerin fayda vermediğini anladığında iflâs etmiş bir tacir gibi kendisini hesaba çekerek, bu müflisliğin nasıl giderebileceğini bu defada günümüz ortamın da çoğala gelen medyum veya yarım yamalak kisve sahiplerinin deneylerine bir müddet kendisi bir kez de onun avare eden, yol alamayan düşüncelerine kendisini adapte edip böylece belirli bir zaman dilimini heba edip, yine önceki ifademizde bir müflis gibi kendisini bir çaresiz bulup tekrar çareler aramaya devam eder. İşte bu gibi insanlara yegâne tavsiyem, kendilerini canı gönülden bu gibi işlerin neticesini başarılı olarak elde etmenin yolu Hâk ile Hâk olmadan geçer. 

Bu insanlara âcizane tavsiye ederim ki, kendilerini önce her sözün ve her işin bir külfeti vardır. 

Rahmani bir yoldan bu ilmi öğrenmenin ana temeli sabır, teslimiyet, hakkaniyet ile en latif şekilde kedisini sevgi ile Rabbisine en güzel şekilde tarifi mümkün olmayacak bir övgü ile tenzih etmek.

Kitabımızın içerisinde bulunan vefk ve ebced hesaplarında kullanılan esma ve ayet-i celileleri Kur-an-ı Kerim'de konularla ilgili bir sınıflandırma cetveli hazırlanmış bulunmaktayım. Yapacağınız bir konu ile ilgili bölümleri kendi ihtiyacınıza uygun olan bir sıralama cetveli düzenleyerek işinizin mevzuatına uygun bir şeyi hazırlamış olursunuz. 

Burada sizlere bu kitabı hazırlarken bilerek veya bilmeyerek hataya yönelik bir aksaklık olduğu kanısına vardığınızda, Yüce Rabbim-den ve siz saygıdeğer okurlarımdan bizleri bağışlayarak hoş görünüze sığınır, Cenabı Allah bizleri, nefsimizin isteği gibi değil de kendisinin istediği ve sevgili habibimin gösterdiği gibi, kendisine de küllük eden ve bu sayede rızasını kazanıp cenneti ve cemaliyle şereflendirdiği kullarından eylesin.

Âmin bihürmeti seyyidi'l-Mürselin.Velhamdü lillahi Rabbil-âlemin..

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Captcha
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Etiketler: Havasu'l-Havas ve Kenzü'l-Havas,
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR