Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Ay Tılsımı Seti ( Haberci Rüyalar Tılsımı Seti )

Ay Tılsımı Seti ( Haberci Rüyalar Tılsımı Seti )
Ürün Adı
: Ay Tılsımı Seti ( Haberci Rüyalar Tılsımı Seti )
Ürün Kodu:
: aytılsımıseti
Stok Durumu:
: 99
Miktar:
:
Fiyat
KDV Dahil : 235.00TL
Havale ile : 232.65 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

İçerik:

925 ayar gümüş Ay tılsımı (Ay gezegenine ait 1 ve 5. tılsımları içeren arkalı önlü kolyedir. Kullanan kişiye tüm gizli, kilitli kapılar açılır. Rüyalar aracılığıyla sorulara cevap alınır. (İslamiyette istihare olarak adlandırılır.) Kötü ruhlardan koruma sağlar. Tılsımlar bizim tarafımızdan üretilmektedir ve 925 ayar gümüştür.)

Ay gezegeni uyumlaması (Gezegen enerjileri uyumlamalarından Ay gezegeninin enerjisine uyumlanacaksınız ve istediğiniz her türlü takıya, objeye hatta kendi auranıza  Ay gezegeni enerjisini yükleyebileceksiniz. Bulunduğunuz yerde, birlikte belirleyeceğimiz bir günde 15 dakika süren bir inisinasyonla uyumlamanızı yapacağım. Bundan sonra niyet ettiğiniz anda, kimseye ihtiyaç duymadan enerjiyi kullanabiliyor olacaksınız. )

§  Ay taşı bileklik (Ay taşı, kişinin duygusal gerilimden kurtulmasına ve duygularını kabullenmesine yardımcı olur. Sezgileri ve iletişimi kuvvetlendirir. Yıldızı düşük olanların taşıdır. Nazara karşı etkilidir. Taşıyan kişiye sempati kazandırır. Aynı zamanda aşırı yeme isteğini azaltır. Bu taş aynı zamanda, Ay tılsımının enerjisini destekleyecektir. Sizin adınıza kristal taş uyumlaması ile taşın enerjisi güçlendirilmiş şekilde gelecektir.)

Aura temizliği (İşlemlerinizin ve Ay uyumlamanızın daha verimli olmasını sağlamak amacıyla; büyüler, negatif enerjilerden ve nazardan arınmanız için yapacağım 15 dakikalık enerji çalışmasını içerir. Günü ve saati birlikte belirlenecektir. Arınma işlemi bir defaya mahsus ve Ay gezegeni uyumlamasından önce yapılacaktır. Oldukça rahatlatan ve arındıran bir enerjidir. )

Mavi mum ve sandal tütsüsü (Ritüelde kullanılacak mum ve sandal, adınıza Ay enerjisi yüklenmiş olarak gelecektir. )

Ritüel tarifi

Enerjiyi artırmak için esma önerileri

 

Uyumlamalar için gerekli bilgiler:

Adınız, soyadınız

Doğum tarihiniz (Gün-ay-yıl olarak)

Bulunduğunuz yer bilgisi (Beşiktaş-İstanbul gibi)

 

Uyumlamalar ve aura temizliği, pekçok enerji sisteminin masterı olan Fadime Nakip Şengezer tarafından yapılacaktır. 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi


Notice: Undefined variable: error_captcha in /home/gtilsimlar/domains/gezegentilsimlari.com/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_istanbul_template_product_product.tpl on line 400

TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR