• Genel Analiz ve Şifa

Genel Analiz ve Şifa

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: paket1
  • Stok Durumu: 96
  • ₺300,00

Çalışma aşağıdaki konularda analiz, şifa aktarımı ve ürünleri kapsar. Analiz yapılabilmesi için tam ad-soyad, doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri bilgilerinin verilmesi gerekir. 

 

Astroloji Raporu ( Genel özellikleri kapsayan ortalama 10 sayfalık bir rapordur. Güneş burcunuzu, yükselen burcunuzu, ay burcunuzu, gezegenlerin evlerdeki konumlarını, olumlu ve olumsuz özellikleri anlatan kısa bir rapordur.)

Kundalini Reiki Uyumlaması 3 aşamalı ( Yaşamınıza şifa vermenizi sağlayacak Kundalini Reiki uyumlaması 3 aşama olarak verilecektir. Uyumlamalar sonunda sertifikanız adresinize gönderilecektir.)

Uzaktan Çakra Çalışması ( Birlikte bir gün belirlenerek uzaktan çakra çalışması yapılacaktır. 70 dakika süren bir çalışmadır. 70 dakika boyunca sessiz bir mekanda uzanmanız gereklidir.)

Çakra Seti ( İçinde 7 adet çakra taşı bulunan set kullanım kılavuzu ve çakralar konusundaki detaylı bilgi ile gönderilecektir. )

Sarkaç ( Sizin için seçilmiş bir sarkaç kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilecektir. Sarkaçla sorularınıza yanıt alabilir, çakralarınızın durumunu tespit edebilirsiniz.)

Doğaltaş Kolye ( İsteğinize uygun seçilmiş {Bolluk-bereket, aşk, korunma, işte başarı v.s] doğaltaş kolye temizlenmiş ve adınıza enerji yüklemesi yapılarak gönderilecektir.)

Esma Önerisi ( Astrolojik raporunuza göre ve sizin istediğiniz bir konuda olmak üzere 2 adet esma çalışması önerilecektir. )

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu