• Çakra Şifa Reiki - Chakra Healing Reiki

Çakra Şifa Reiki - Chakra Healing Reiki

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: chakrahealing
  • Stok Durumu: 1000
  • ₺150,00

Önşart: Reiki Master olmak
 
Reiki Master Stephanie Brail tarafından kurulan Çakra Şifa Reiki Uyumlaması, eski sorunlardan ve orada tutulan olumsuz enerjilerdeki çakraları temizlemek ve iyileştirmek için çalışır.
 
Bir iyileştirici uyumlama, süper-şarjlı bir iyileşme oturumu gibidir ve hayatınızda hızlı bir şekilde değişiklikler yapmak için oldukça güçlü bir yoldur. 
 
Herhangi bir uyumlama sürecinde uyumlamadan sonra arınma süreci yaşayabilirsiniz. Bu, fiziksel detoks (soğuk algınlık, vb.) Veya duygusal serbest bırakmayı (uyumlamadan sonra duygusal kargaşa) içerebilir.
 
Arınma sürecinin geçici olduğunu ve enerjinizin yeni düzeye ayarlanmasını sağladığını lütfen unutmayın.
 
İlk Çakra: Kök 
Temel fiziki hayatta kalma, para, kariyer, ev, vakıf, topraklama. Bu uyumlama, para sorunları, fiziksel sağlık, odaklanma ve konsantrasyon, depresyon, kariyer sorunları ile yardımcı olur.
İkinci Çakra: Sakral 
Duygular ve cinsellik. Cinsel ilişki sorunları (geçmiş istismar, iktidarsızlık, kırgınlık, yönelim), derin duygusal blokajlar (özellikle erkekler için), bağımlılık, kadın sorunları (kistler, menstrüel ağrı, doğurganlık).
Üçüncü Çakra: Güneş Plexus 
Kişisel güç, sınırlar, koruma. Bu uyumlama, korku, duygusal blokajlar, insanlarla sınırları belirleme, hayır demeyi öğrenme, kendiniz hakkında dünyada kendinizi güvende hissetme gibi konularda yardımcı olur.
Dördüncü Çakra: Kalp 
Sevmek ve sevgi almak için. Bu uyumlama; kalp yaralarını iyileştirme, yeni aşka açılma, bir ruh eşini cezbetme, koşulsuz seven olma.
Beşinci Çakra: Boğaz 
Kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak "sesimiz". Bu uyumlama, yaratıcılık, yazı yazma, şarkı söyleme, sanat, kendini ifade etme, ilahi bilgi alma, kulak, burun-boğaz alış verişi gibi konularda yardımcı olur.
Altıncı Çakra: Üçüncü Göz 
Üçüncü göz, sezgi ve psişik yetenek merkezimizdir. Bu uyumlama, sezgi ve psişik becerilerin geliştirilmesi, açıkça görülmesi (hayatımızda neler olup bittiğini algılayıp algılayabilme) ve manevi bilgi sağlar.
Yedinci Çakra: Taç 
Bu çakra, ilahi bağlantımızdır. Bu uyumlama, ruh rehberlerine ve meleklere bağlantı, Tanrı ile bağlantı, yaşam amacı, evrensel sevgi, Mesih bilinci ile bağlantıya yardımcı olur.
Bu uyumlama, kendinizi "mıknatıslamanıza" ve yaşamınızı - para, sevgi, fırsatlar ve daha pek çok şey - istediğinizi yapabilmeniz sağlamak için aura'yı güçlendirmenize yardımcı olan yeni bir enerji sistemidir.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu