Günün fırsatı
Sepet
Sepetiniz Boş!

Laro Tarot Destesi M.Ata Nirun

Laro Tarot Destesi M.Ata Nirun
Ürün Adı
: Laro Tarot Destesi M.Ata Nirun
Ürün Kodu:
: tarot3
Stok Durumu:
: 89
Miktar:
:
Fiyat : 40.00TL + KDV
KDV Dahil : 40.00TL
Havale ile : 39.60 TL KDV Dahil
 
       
     
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Lara Tarot, Ata Nirun’un oluşturduğu 78 karttan oluşan bir tarot destesidir. Diğer destelere göre çok daha soyuttur. Ata Nirun, bilerek anlamlarını detaylı olarak vermemiştir. Kişinin kartların anlamlarını kendi bilincine göre oluşturmasından yana olduğunu belirtir. Bu destede, ruhsal konularda bakıldığında çok daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Ayrıca destede bol miktarda “Kblan Tragna” ekolüne ait semboller bulunmaktadır. Bu açıdan kartların anlamı çok açık değildir.

Kartlar her kültürden ögeler içermektedir. Kalıplaşmış kartlar varsa da, içerikleri kalıbın dışına çıkmıştır. Ata Nirun destesini şu şekilde anlatır;

“Klasik ve ritüalistik tarot kalıplarının dışında kalma amacındayım, çünkü tüm kalıpların insanı kısıtladığı ve koşullandırdığı düşüncesindeyim. Ruhum veya bilincim neyi çekiyorsa o yöne doğru gitmeliyim. Işık herkesi aynı şekilde aydınlatmaz, gölgeler daima farklıdır. Bizim ait olduğumuz bu kozmik boyutun derinliklerinde henüz daha açık bir bilinçle idrak edilmemiş yaşam biçimleri ve projeksiyonları bulunmaktadır. Tarot kartlarında, tüm inançların ve düşünce biçimlerinin bir sentezini bulabilirsiniz. Her kart yüzlerce kartın kullanımı ve elden geçirilmesi sonucunda seçilmiştir. Özgünlüğü daha çok anlamlarda yaratmaktadır ve bu desteyi alan her kişi bu anlamları yeniden oluşturacaktır.” 
 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:
TR32 0011 1000 0000 0029 3759 94
Gezegen Tılsımları © 2018 OpenCart-TR